БРЕНДОВАНІ ДОЩОВИКИ

Брендовані дощовики від Big Fish

Друк на дощовиках. Брендовані дощовики Львів.

Практичний та прозорий дощовик універсального розміру – важливий елемент одягу у весняно-осінній період. Існує багато моделей дощовиків, які підходять для нанесення брендування: лаконічні плащі з тканини в базових кольорах, яскраві моделі в молодіжному стилі, оригінальні прозорі дощовики та пончо-дощовики. Для тих компаній, які прагнуть особливого та унікального корпоративного одягу, ми пропонуємо виготовлення дощовиків оптом за індивідуальним замовленням, дизайном, з контрастними фактурами та принтами.

Дощовики-плащі з брендуванням мають бути комфортними, багатофункціональними, легкими та компактними. Сучасні виробники створюють такі плащі з високоякісних тканин, що мають водовідштовхувальні властивості, з надійними блискавками, кнопками та фурнітурою.

Найдешевшим і найзручнішим вважається пончо-дощовик у зручному круглому футлярі із кольорового пластику, оснащений карабіном, що дозволяє носити його як брелок. Їх можна компактно скласти і швидко дістати в разі дощу.

Головна функція будь-якого дощовика від компанії Big Fish – зберегти ваш настрій та піклуватися про важливі для вас речі, за будь-якої погоди. Ми багато років займаємось виготовленням рекламно-сувенірної продукції та чудово розуміємо всі тонкощі процесу брендування, тому ви можете бути впевнені у якості виготовлених дощовиків та професійності  нанесення логотипа на них.