Мобільні лайтбокси

Друк лайт боксу Львів. Light box конструкція

Рекламний лайтбокс добре відомий як  один  із найефективніших рекламних носіїв, який дозволяє швидко привернути увагу до бренду та його комунікації. Реклама на лайтбоксах привертає значно більше уваги великої кількості споживачів завдяки своїй яскравості, швидкості заміни зображення, можливості розміщення в будь-яких місцях скупчення цільової аудиторії.

Light box, лайтбокс – це коробки з підсвічуванням, які є універсальним носієм візуальної інформації. Вони портативні, легко збірні та зручні в транспортуванні. Мобільні лайтбокси використовують на виставках, презентаціях, конференціях, у торгових центрах — в тих ситуаціях, коли необхідно  часто змінювати інформацію про компанію та міняти  місця її розміщення.

Перевагами мобільних лайтбоксів є:

  • презентабельний зовнішній вигляд, яскраве передання зображення;
  • надійність конструкції;
  • легкість в установці (швидке складання й розкладання  без додаткових інструментів);
  • зручність у транспортуванні та зберіганні (має компактну упаковку);
  • мобільність (можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі);
  • зміна полотна (дозволяє використовувати один стенд на різних заходах з різним зображенням);
  • тривалий термін експлуатації;
  • додаткові аксесуари (навісні полички тощо).

Текстильний лайтбокс  — це алюмінієві профілі та комплектуючі деталі з внутрішнім підсвічуванням зображення світлодіодами та простим кріпленням текстильної тканини до конструкції. Вони можуть бути односторонні чи двосторонні. Лайтбокси мають висоту до 250 см. Ширина стандартного асортименту становить 85 см, 100 см, 200 см і 300 см. При цьому як опцію до лайтбоксу можна придбати коннектори, що дозволяють з’єднати 2 та більше лайтбоксів в лінію або під прямим кутом. Із заміною полотна на лайтбоксі впорається будь-який співробітник. За необхідності можна замовити друк для лайтбоксу повторно для інших цілей. Команда Big Fish допоможе зробити унікальний дизайн вашого світлового  стенда відповідно до потреб та бюджету. Щоб дізнатись точну вартість мобільного лайтбоксу за потрібними  параметрами, потрібно лише зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним способом: заповніть заявку на сайті, напишіть на пошту або зателефонуйте за вказаними номерами телефону.