Монетниці

Монетниця з логотипом. Замовити монетниці оптом. Пластикові монетниці Львів

Монетниця – це спеціальна підставка для зручності розрахунків між покупцем та продавцем. Оскільки монетниця – це те місце в прикасовій зоні, куди всі неодмінно фокусують свій погляд, при оплаті товару, забираючи решту або чек, вона стала чудовим місцем для розміщення реклами.

Брендована монетниця – ефективний та недорогий рекламний інструмент, широкий спектр її використання допоможе привернути увагу клієнтів до вашого бренду в найрізноманітніших місцях. Супермаркет, аптека, магазин, АЗС, каса чи будь-яке інше місце, де проходить обмін грішми, стане прехорошою локацією для розміщення монетниці з логотипом вашої компанії.

Рекламні монетниці можуть мати будь-яку форму чи колір та бути виготовлені з різних матеріалів. Виготовляємо монетниці таких видів:

  • пластикові монетниці;
  • скляні монетниці;
  • монетниці з дерева;
  • коробки для чеків.

Пластикові монетниці можуть бути прозорі або кольорові, також виготовляємо рекламні монетниці з меламіну.

Прозора монетниця має об’ємну форму і внутрішню поліграфічну вставку, також в прозорій монетниці можна розмістити мініатюрну або оригінальну копію вашого продукту.

Виготовляючи брендовану монетницю з меламіну, ми наносимо кольорове зображення одразу на пластик, такі монетниці не стираються та не дряпаються, є міцними та довговічними у використанні.

Рекламна монетниця з логотипом вашої компанії – це недорога, але практична сувенірна продукція, чудовий корпоративний подарунок для клієнтів та партнерів на виставках, семінарах чи презентаціях. Монетниця з брендуванням – це відмінний бізнес-сувенір, який приємно здивує та потішить ваших партнерів з роздрібної торгівлі.

Монетниця – це місце біля каси, на якому завжди закцентовано увагу, тому іміджева реклама на монетниці – чудовий спосіб нагадати потенційному клієнту, чи не забув він покласти до корзини товари вашого бренду.

Щоб замовити монетницю з індивідуальним дизайном, зверніться до менеджерів компанії Біг Фіш. Ми завжди допоможемо підібрати найкращий варіант для вас.