ПРИЛАДДЯ ДЛЯ ПИСЬМА

Брендовані приладдя для письма — альтернативний корпоративний подарунок для представників різних сфер діяльності. Його можна презентувати і як роздатковий матеріал на  конференціях та пресс-турах, і як  доповнення до корпоративних подарунків з логотипом  для працівників офісу, навчальних закладів, працівників банківської/фінансової справи та ще багатьох різних сфер.

У нашому шоурумі представлено тисячі варіантів різних приладь для письма, а саме:

  • ручки для нанесення лого;
  • олівці до брендування;
  • маркери з логотипом;

Брендовані ручки, олівці з логотипом та брендовані маркери – засіб прямої комунікації з брендами у повсякденному житті. У нашому шоурумі ви з легкістю зможете обрати унікальний продукт для презентування свого бренду зважаючи на такі параметри: модель, колір, матеріал чи механізм.

Також у нас представлені унікальні еко-ручки виготовлені з інноваційних матеріалів: біорозкладного каменю 100%, матеріалу з кукурудзи та крафтового паперу. Для прихильників класики у нас є біополімерні ручки з лого, які здатні писати навіть при низьких температурах. Популярністю користуються і ручки-ролери з логотипом, які увібрали в себе особливості як пір’яних, так і кулькових моделей. Не менш затребуваними є набори кольорових олівців чи маркерів як для дітей, так і для дорослих, їх яскраві брендовані упакування нікого не залишають байдужими.

Наша команда допоможе обрати найкращий варіант приладь для письма, враховуючи усі ваші побажання та особливості бренду, а також розробить унікальний дизайн та втілить будь-які ваші ідеї в реальність.

Для брендування приладдя для письма ми використовуємо такі технології:

  • тамподрук;
  • гравіювання;
  • цифровий друк;
  • ультрафіолетовий друк.

Брендовані письмові приладдя є дієвим маркетинговим інструментом, а також хорошим  нагадуванням про ваш бренд у повсякденному житті.