ДРУК НА ЕКОЧАШКАХ

ЕКО-КРУЖКИ

Наш спосіб життя стає енергійнішим, змінюється і наше ставлення до питного посуду. Те, що колись було одноразовою потребою, стало нашим яскравим щоденним аксесуаром. Підтримка екологічності у вашому бізнесі, безумовно, допомагає покращити імідж вашого бренду. З багаторазовими еко чашками ви обов’язково станете промоутерами філософії захисту довкілля. Це розширить охоплення вашого бізнесу, ознайомить з вашим ім’ям більшу кількість людей і допоможе збільшити базу постійних клієнтів. Еко-чашки допомагають скоротити використання пластикових та паперових стаканчиків та дозволяють цілодобово і без вихідних представляти ваш бренд. Вони виготовлені повністю з натурального матеріалу, тому стануть екологічно чистою альтернативою пластику, склу та металу.

І будьмо чесними: хто ж не любить випити чашечку смачної кави або чаю? Якою б не була ваша цільова аудиторія, еко чашки to go ідеально підходять як для школи, офісу, так і для подорожей. Зручна чашка та яскравий аксесуар під час мандрівки. Ви можете дарувати ці вироби своїм працівникам, постійним клієнтам та діловим партнерам. Еко стакани стануть вдалим вибором для створення стильного корпоративного подарунка або ж їх можна використати як супутній товар в мережах кав’ярень.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish пропонує великий вибір еко кружок на складах. Різноманітні моделі та матеріали. Кружки з пшеничного волокна, стакани з бамбуку, брендовані кружки з переробленого пластику та еко-чашки з корковим покриттям.

Брендовані еко-горнятка мають стильний дизайн та якісні матеріали.  Вибирайте у нас із безлічі різних кольорів, форм та розмірів. Менеджери Big Fish допоможуть обрати для вас якісне брендування, яке ми здійснюємо методом УФ друку та тамподруку.

Обирайте екологічно чисті товари. Бережіть навколишнє середовище!