БРЕНДОВАНІ ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ

Повітряні кульки з логотипом. Замовити повітряні кульки оптом. Арки з повітряних кульок Львів.

Брендовані повітряні кульки – відмінна ідея для будь-якого святкування та ефективний маркетинговий інструмент на виставках, конференціях, рекламних акціях.

Гірлянди та арки з повітряних кульок різного розміру та форми є елементом аеродизайну і використовуються для оформлення урочистостей, фотозони корпоративного заходу, інтер’єру та екстер’єру комерційних приміщень: магазинів, салонів краси, аптек, супермаркетів, торгових центрів.  Надувні кульки з логотипом викликають безліч позитивних емоцій у дітей.

Ми виготовляємо повітряні кульки з логотипами різної складності на замовлення. Для забезпечення якості та швидкості нанесення логотипу на повітряні кульки рекламно-виробнича компанія Біг Фіш використовує сучасне обладнання, потужність виробництва становить 10 000 – 15 000 кульок з логотипом на день, в залежності від складності друку.

Друк на надувних кулях здійснюється шовкотрафаретним методом. Багатоколірний друк на повітряних кульках – дуже складний процес. Друк здійснюється на надутих кульках, тому точно поєднати кольори на такому нестійкому матеріалі складно, оскільки кульки вигинаються, трішки спускаються під час друку. Кожен колір друкується зі зміщенням 1-3 мм стосовно іншого кольору в будь-якому напрямку.

Надувні, повітряні кулі мають широку колірну гаму та розмір:

  • пастельні повітряні кульки (матова поверхня) різних кольорів;
  • повітряні кульки металік (перламутрова поверхня) різних кольорів;
  • кульки хром (блискуча поверхня).

Для нанесення логотипа, корпоративних елементів та слогана найчастіше використовуються повітряні кульки пастель діаметром 9″ (21см), 10″ (25см) або 12″ (30см). Менеджери Біг Фіш проконсультують, скільки брендованих повітряних кульок знадобиться для певної події чи рекламного заходу, запропонують додаткову комплектацію: палички і насадки, компресор або ручний насос для надування кульок. Палички та насадки для повітряних кульок переважно білого кольору, проте їх можна підібрати в колір логотипа компанії (червоні, сині, жовті, зелені і навіть фіолетові), це буде виглядати нестандартно та підкреслювати унікальність.

Для аерооформлення використовують повітряні кульки більшого розміру та різної форми. Широкий асортимент та величезна кількість варіантів оформлення повітряними кульками дозволяє втілити найцікавіші ідеї дизайнерів: арки з повітряних кульок на відкриття, різнокаліберні гірлянди, кулі-гіганти з логотипом.