Друк на паперових пакетах

Пакети з логотипом Львів. Замовити друк пакетів. Дизайн подарункових пакетів.

Брендовані паперові пакети – популярна атрибутика рекламної кампанії для просування брендів. Друк паперових пакетів реалізовують для різних галузей, адже вони широко застосовуються не тільки під час різних заходів (виставок, промоакцій, презентацій, прес-конференцій, семінарів), а й для упакування товарів або подарунків від вашої торгової марки при продажу в магазині або через інтернет, а також з будь-якої іншої нагоди при взаємодії з партнерами та клієнтами, демонструючи при цьому рівень обслуговування і статус компанії. Рекламно-виробнича компанія Big Fish здійснює виготовлення:

  • паперових пакетів з друком;
  • брендованих дизайнерських пакетів;
  • екопакетів.

Пакети паперові з логотипом – це один з ефективних видів реклами будь-якої компанії. Розміщення на таких пакетах товарного знака/логотипа, фірмових кольорів, важливої інформації збільшить запам’ятовуваність бренду і вибір саме вашої продукції. Дизайнери команди Big Fish розробляють унікальний дизайн для вашого упакування в залежності від призначення пакета, врахувуючи корпоративний стиль компанії чи мету події.

Іміджеві пакети, як правило, виготовляють з крейдованого паперу різної щільності або з дизайнерського картону. Виготовлення брендованих пакетів здійснюють у різних розмірах: від стандартних до індивідуальних, враховуючи потреби використання: пакування товарів на свята чи коорпоративні заходи, пакування товарів у точках продажу, подарункові вручення на форумах чи презентаціях та ін.

Для ручок рекламно-виробнича компанія Big Fish використовує шнури та брендовані стрічки (атласні, репсові) різних кольорів і відтінків. Часто для подарункового або промоупакування використовують пакети з крафт-паперу білого або бурого кольору. Як правило, ручки у таких пакетів кручені з паперу.

У залежності від призначення пакета та ваги, яку він має перенести, рекомендуємо здійснювати додаткову послугу укріплення ручок та дна.

Залежно від тиражу і особливостей макета друк на пакеті рекламно-виробнича компанія Big Fish здійснює друком:

  • цифровим;
  • шовкотрафаретним;
  • офсетним.

Дизайн пакета друкуємо за допомогою палітри кольорів cmyk або pantone. Для оригінальності брендованого пакета друк можна здійснювати не лише ззовні, а й всередині, чи розмістити на боковинках. Індивідуальності іміджевому паперовому пакету нададуть додаткові оздоблювальні роботи. Наприклад, для більшої міцності, стійкості до зносу і захисту від вологи лицьову поверхню пакета можна покрити ламінацією – матовою або глянцевою. Щоб виділити логотип на основному тлі брендованого пакета, ми пропонуємо нанести вибірковий УФ лак, здійснивши конгревне тиснення або тиснення фольгою і застосувавши фігурну висічку.