ДРУК ЗНАЧКІВ

Виготовлення металевих значків Львів. Друк значків з логотипом. Значки на замовлення.

Значки з логотипом – хороший промосувенір, який роками користується популярністю у різних сферах: при проведенні промозаходів, конференцій, тренінгів, спортивних заходів, фестивалів, ярмарків та у громадських організаціях. У рекламно-виробничій компанії Big Fish представлені значки:

– металеві;

– поліграфічні;

– корпоративні.

Металеві брендовані значки виготовляються за допомогою різних технологій таких як: лиття, холодне штампування та хімічне травлення. Технологія лиття дозволяє виготовити значки в 3D формі і опрацювати в ідеалі найдрібніші деталі виробу. Із зворотного боку значка кріпиться шпилька «метелик», шпилька англійська або цанговий затискувач. Покриваються  гальванічним золотом, сріблом та нікелем чи кольоровою емаллю.

Для швидкого виготовлення металевих значків у великих тиражах технологи виробництва Big Fish застосовують метод холодного штампування, використовуючи  мідь та латунь. Заздалегідь виготовляється майстер-модель та оснастка. В їх оформленні застосовуються емалі та лаки.

Технологія хімічного травлення дозволяє отримати рельєфну поверхню в два рівні. Нижній рівень може фарбуватись емалями, а верхній має колір покриття металу. Із зворотного боку кріпиться застібка. Ці значки є найпопулярнішими серед корпоративних та бізнес замовників. Часто їх замовляють корпорації для просування свого товару на ринку, туристичні та рекламні агентства. Великі значки можуть застосовуватися також як іменні бейджі.

Брендовані поліграфічні значки використовуються в дитячих організаціях – санаторіях, таборах чи дитсадках. Поліграфічні значки є досить бюджетним варіантом, виготовляються за допомогою технології вальцювання. Друкується поліграфічна вставка, яка розміщується під захисною плівкою на металічній основі. Із зворотного боку розташоване кріплення у вигляді євросрепки. Це найдоступніші за ціною брендовані значки, які використовуються у різних рекламних акціях, художніх та вечірних заходах, політичних виборах, адже вони мають функцію інформувати та рекламувати.

Корпоративні значки з логотипом можуть мати різні розміри та форми. Виготовляються за допомогою технології полімерної заливки. Можуть виконувати роль як рекламних виробів так і інформаційних. Мають полімерну лінзу, яка забезпечує збільшення зображення та насиченість кольорів.

Виготовлення брендованих значків від Big Fish – ще один пазл у корпоративний стиль вашого бренду!