БРЕНДОВАНІ КУРТКИ, ФЛІСИ, СОФТШЕЛИ

КУРТКИ, ФЛІСИ, СОФТШЕЛИ

Куртки з брендуванням. Фліски корпоративні оптом. Корпоративний одяг Львів.

Рекламний текстиль, завдяки великій різноманітності та кількості моделей продукції, користується найбільшим попитом серед клієнтів IT-сектору, мережевих продуктових магазинів, різних торговельних мереж, будівельних компаній, туристичних операторів та інших організацій.

У компанії Big Fish замовити друк на текстилі можна у будь-якому кольорі, який буде підібраний у корпоративному стилі компанії, підкреслить її статус серед інших, повністю відповідатиме вашим цілям і потребам. Брендовані робочі жилетки, куртки, худі чи футболки, на яких розміщений логотип організації, можуть стати вагомою частиною корпоративного стилю. Фірмовий одяг демонструє надійність компанії та її орієнтованість на своїх робітників. Фірмовий  одяг з брендуванням створює унікальну атмосферу в колективі.

На сайті Big Fish в розділі «Друк на одязі та текстилі» подано основні моделі рекламного спецодягу:

  • куртки флісові, фліски з логотипом;
  • реглан флісовий з брендуванням на замку;
  • толстовки флісові з вишивкою;
  • флісові безрукавки корпоративні;
  • куртки-вітрівки, вітрівки з логотипом;
  • куртки-дощовики;
  • куртки SoftShell.

Тканина фліс активно використовується для пошиття модного спортивного та повсякденного одягу. Чоловічі толстовки, реглани та безрукавки з флісу мають низку характерних переваг:

Комфорт. Флісові речі відмінно зберігають тепло, зручні, не сковують рухів. Довговічність флісового брендованого одягу забезпечується якістю сучасних матеріалів та якістю нанесення рекламного зображення.

Спортивний характер. Фліс дозволяє тілу дихати, що просто необхідно під час занять спортом або активного відпочинку.

Брендування флісового одягу, чоловічі та жіночі фліски з логотипом часто замовляють для співробітників, які працюють у прохолодних приміщеннях або на вулиці. Рекомендуємо в комплекті до них брендувати також кепки або шапки. Нанесення логотипів та написів команда друкарів Big Fish робить методом машинної вишивки або шевроном. Фліски можуть бути різними за зовнішнім виглядом, більшість з них – популярні моделі завдяки яскравому кольору тканини та креативним принтам.

Куртки займають особливу нішу в індустрії моди. Це – вибір багатьох компаній практичного, зручного та якісного верхнього одягу, що чудово захищає у холодну погоду. Куртки з логотипом, куртки-вітрівки, вітрівки-унісекс – це практичний та довговічний промоодяг. Рекламні вітрівки з логотипом часто використовують в різних сферах під час промоакцій.

Куртки SoftShell стали всесвітньо відомими завдяки мембранній технології, дію якої можна порівняти з ефектом від використання декількох шарів демісезонного одягу. Деякі моделі SoftShell доповнені підкладкою і здатні замінити зимову куртку. Софтшелл виготовлені ​​з поліуретанової мембрани, яка захищає від негоди та тонкого флісу всередині. Такі моделі курток мають стриманий дизайн, що дозволяє наносити різноманітні зображення та корпоративні елементи бренду. Друк логотипа на куртках SoftShell стане у пригоді любителям активного відпочинку та туризму.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish має всі технічні та технологічні можливості для виконання найскладніших замовлень. Ви можете замовити пошиття флісових безрукавок від 10шт. і більше чи замовити великим гуртом рекламні та корпоративні вітрівки з друком або з вишивкою логотипів  –виробничі потужності впораються незалежно від складності роботи та кількості партій в стислі терміни. Завдяки великій виробничій базі та високоякісним матеріалам ми виконуємо всі види нанесення на текстиль: шовкодрук, термоперенос, вишивка, шеврон, прямий цифровий друк, друк технологією DTF (Direct To Film).

Для невеликої партії найкраще підійде нанесення термопереносом чи друк технологією DTF (Direct To Film), а для великих партій – нанесення шовкотрафаретом.

Працюємо та вдосконалюємось для максимального задоволення потреб і очікувань наших клієнтів.