Вишивка

Комп’ютерна вишивка логотипів у рекламно-виробничій компанії Big Fish – це найстійкіший спосіб брендування корпоративного одягу, різноманітного текстилю та рекламних подарунків. Цей спосіб брендування одягу та аксесуарів є найбільш розповсюдженим завдяки точності перенесення на виріб логотипа, малюнка чи напису будь-якої складності.

На виробництві компанії Big Fish  машинна вишивка логотипів на одязі здійснюють за допомогою найсучасніших японських вишивальних машин. Цей вид нанесення використовуємо як для індивідуальних замовлень одягу в одному екземплярі, так і для масового нанесення, наприклад, на корпоративну форму. Залежно від призначення та умов використання виробу для вишивки логотипів можуть використовувати різні по структурі варіанти ниток (віскозні, поліестерові, вовняні, металізовані).

Комп’ютерна вишивка лого – це найкращий варіант для брендування корпоративного одягу. Такий спосіб нанесення фірмової символіки можливий практично на будь-якому різновиді тканини (грубої, м’якої, щільної, хутряної) та на будь-яких виробах (футболки, кепки, куртки, рушники тощо). Нанесене зображення за допомогою машинної вишивки відрізняється особливою зносостійкістю. Це варто врахувати, якщо ви друкуєте на речах, які часто піддаються механічним впливам, наприклад, корпоративний одяг для готельно-ресторанної сфери, дитячий текстиль  чи щоденна форма працівників інших сфер. Навіть після багаторазових циклів прання логотип залишиться яскравим, насиченим і зберігатиме свій колір та фактуру стільки часу, скільки прослужить сама тканина.

Найчастіше машинна вишивка на замовлення використовується для нанесення зображень складної форми. Яким би складним не був малюнок або логотип, за допомогою комп’ютерної вишивки команда рекламно-виробничої компанії Big Fish зможе перенести його на текстиль максимально правдоподібно. А завдяки сучасному обладнанню вдається відтворювати і наносити на тканину логотипи особливо складних форм з хитромудрими вигинами і численними елементами.

Різноманітна колірна гамма і особлива насиченість відтінків – ще один з найважливіших плюсів машинної вишивки. Особливо це важливо для логотипів, де потрібно використовувати виключно фірмові корпоративні кольори. Устаткування дозволяє використовувати нитки різної щільності і різного типу, і завдяки цьому вдається досягти чудових результатів.

У шоурумі компанії Big Fish машинна вишивка логотипів на одязі представлена на футболках, сорочках, поло, жилетах, головних уборах, махрових виробах, сумках, пледах та ін. Здійснюємо комп’ютерну вишивку на лекалах, а також виготовляємо нашивки та шеврони з логотипом.

 Розрахунок друку методом вишивки залежить від:

  • тиражу; 
  • площі нанесення;
  • складності самої вишивки; 
  • основи для вишивки (готовий виріб чи наше пошиття);
  • складання програми і власне самої вишивки (кількість кольорів, стібків). 

Отримавши макет зображення, дизайнер компанії Big Fish промальовує макет у стібках, задає відповідний розмір, щільність нитки, кількість кольорів. Замовити машинну вишивку логотипів у Львові чи будь-якого іншого малюнка на корпоративному одязі ви можете у рекламно-виробничій компанії Big Fish.