Друк квитків та купонів

Друк квитків Львів. Дизайн купонів. Виготовлення подарункових купонів Львів.

Щодня відбуваються різноманітні заходи, виставки, концерти, конференції, презентації, тому оригінальний брендований квиток є обов’язковим атрибутом будь-якої події. А якісний друк та оригінальний дизайн є важливими аспектами при друці квитків на відповідну подію чи купонів від вашої торгової марки. У шоурумі компанії Big Fish представлені:

  • квитки з перфорацією (з лінією для відриву корінця);
  • брендовані квитки зі штрих-кодами;
  • квитки з нумерацією та лого;
  • брендовані купони.

В залежності від потреб рекламно-виробнича компанія  Big Fish виготовляє різноманітні брендовані квитки та купони.  Квиток з перфорацією – це паперовий квиток, на якому є певна кількість рівних отворів, які створюють лінію відриву корінця. Друк квитків із перфорацією та нумерацією здійснюється, щоб простіше було контролювати плинність людей при вході, щоб один і той же квиток не був використаний кілька разів. На  корінці може бути надрукована інформація про захід, зазвичай це дата, час, місце та ряд. Також відривне поле може бути незадруковане, у такому разі на відривному корінці вручну пишуть необхідну інформацію. Це пов’язано з тим, що захід перенесено на іншу дату або час.

Друк купонів – це хороший рекламний хід  для підвищення продажів, який проводять різні компанії та торгові марки. Купон часто надає будь-яку знижку на придбання товарів, замовлення послуг, відвідування заходів тощо. Також брендовані купони з перфорацією користуються популярністю при проведенні розіграшів товарів у торгових центрах.

3алежно від цілей і тематики майбутнього заходу друк квитків може виконуватися з повнокольоровим або чорно-білим перенесенням кольорів, з однієї або двох сторін, із складанням (квиток-книжка). Друкуються квитки та купони з логотипом на рулонному матовому або глянцевому папері різної щільності. В  рекламно-виробничій компанії Big Fish можна замовити друк квитків та купонів у різних тиражах, для цього ми використовуємо такі види друку:

  • офсетний друк;
  • цифровий друк.

В нашій компанії можна замовити квитки та купони різних форм та розмірів, з перфорацією або без, односторонні чи двосторонні. Наші дизайнери створять яскравий, привабливий макет квитків, порекомендують, яким способом і на якому папері їх краще роздрукувати. Рекламно-виробнича компанія Big Fish виконає ваше замовлення у  будь-якому тиражі та доставить у необхідний куточок України.