БРЕНДОВАНІ ГОДИННИКИ

Годинники

Брендовані годинники – це новий рівень вашого корпоративного стилю! У нашому шоурумі представлені різноманітні настінні, настільні та наручні годинники, які підкреслять імідж компанії.

Брендований настінний годинник – необхідний атрибут кожного приміщення. Завдяки широкому вибору матеріалів, кольору, форми чи розміру можна створити унікальний функціональний брендований виріб. У нашому шоурумі представлені годинники з дерева, пластику, металу та еко матеріалів. Найбільшою популярністю користуються годинники, виконані зі стабілізованого моху. Викладений логотип, слоган компанії чи корпоративний елемент підкреслить оригінальність та унікальність вашого бренду.

Настільний годинник з логотипом – відмінне доповнення для офісу, подарунок для ділових партнерів чи сувенір для клієнтів. Це аксесуар, який потраплятиме в поле зору вашої аудиторії впродовж дня та викликатиме приємні емоції,що асоціюватимуться з вашим брендом.

Нестандартним корпоративним подарунком є сучасний гаджет – наручний годинник: механічний, цифровий чи smart. Це хороша альтернатива подарунку на річницю роботи у компанії, на день народження та іншу подію.

 Для брендування годинників ми використовуємо такі технології:

  • тамподрук;
  • гравіювання;
  • цифровий друк;
  • ультрафіолетовий друк.

Брендований годинник щоразу буде приємним нагадуванням про турботу вашого бренду під час його використання. А зробивши цей аксесуар іменним, ви приємно здивуєте своїх партнерів та клієнтів!

Будьте «in time» разом з командою Big Fish!