ВІЗИТНИЦІ ТА КАРТХОЛДЕРИ

Брендовані картхолдери та візитниці

Брендовані картхолдери  та візитниці – це завжди чудова ідея для корпоративного подарунку. Саме вони систематизують та наводять лад у зберіганні різноманітних платіжних та знижкових карток, пластикових документів, перепусток та візитівок. Асортимент та цінові категорії таких виробів настільки різноманітні, що задовільнять потреби клієнтів дуже широкого цінового сегменту.
Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш пропонує різноманітні види та матеріали візитниць чи брендованих картхолдерів. Пластикові картхолдери з логотипом чудово підходять у якості брендованих подарунків для різноманітних промоакцій. Шкіряні візитниці, металеві візитниці з гравіюванням чи тканинні – вони будуть чудовим іміджевим подарунком для ваших партнерів чи працівників. Замовити візитниці у рекламній компанії Біг Фіш можна з різними видами брендування.

 У якості брендування візитниць використовуємо:

  • тиснення на шкірі;
  • друк на тканині;
  • друк на пластику;
  • гравіювання на металі та гравіювання на шкірі;
  • вишивку.

Підберемо готові моделі від 5 до 30 слотів або створимо ваш унікальний дизайн, крій та модель. Картхолдери чоловічі чи жіночі на вибір з індивідуальним брендуванням.
Картхолдери для смартфонів з логотипом – дуже функціональний брендований подарунок для літньої сувенірної продукції, адже вони компактні, легкі та замінюють потребу гаманця.
Широкий асортимент кольорів та текстур дозволяє нам підібрати максимально придатний для вас колір, а ширина цінового діапазону задовільнить кожен бюджет.