ЕКО ПРОДУКЦІЯ

Екопродукція

Впродовж останніх років великої популярності набуває еко продукція. І це стосується не лише продуктів харчування, а й повсякденного життя, адже люди починають використовувати екологічніші та натуральніші предмети побуту.

Серед сувенірної продукції є дуже багато позицій, які виготовляються з екологічно чистих матеріалів, і попит на них зростає.

Чому варто звернути увагу саме на такі сувеніри?

Якщо ваша компанія чи бізнес підтримують тему еко в офісі чи хочуть почати її розвивати, то ці аксесуари точно для вас.

Також завжди приємніше і доцільніше використовувати подарунки працівникам чи приладдя для письма, що завдаватимуть меншої шкоди нашій планеті.

Якщо ваш бренд бере участь у виставці чи проводить соціальну акцію, конференцію, використовуючи брендовані еко ручки, еко олівці та блокноти, то це, без сумніву, позитивно вплине на вашу впізнаваність та влучну стилістику.

Цікавим та практичним корпоративним подарунком стануть еко сувеніри – трендово, зручно та соціально відповідально.

Еко сумки різних моделей та розмірів, еко блокноти, еко ручки та олівці, олівці, що проростають, еко стакани та еко термокружки, еко флешки, павер бенки, органайзери для робочого столу, еко ланч бокси та інше. Великий вибір сувенірів дозволяє обрати стильні та корисні подарунки вашим колегам чи партнерам.

Ми пропонуємо еко сумки з індивідуальним пошиттям, розмірами та матеріалами. Це може бути бавовна різних видів, джгутові сумки, нетканий матеріал спанбонд тощо. Наші виробничі потужності дають змогу наносити різноманітні баратоколірні зображення та зображення з градієнтом.

Також ми пропонуємо клієнтам вироби з корку та бамбуку, які також є еко матеріалами і, крім того, практичні у використанні.

Для нанесення дизайну на еко продукцію ми пропонуємо такі методи брендування:

  •  комп’ютерну вишивку;
  •  шовкодрук ( нанесення фарбами);
  • термодрук (метод аплікації, флексодрук, флокдрук);
  • прямий цифровий друк (DTG);
  • DTF (Direct To Film)  повноколірний друк на текстилі.