Дерев'яні коробки

Дерев’яні подарункові коробки з логотипом. Новорічні коробки корпоративні замовити Львів.

Дерев’яні брендовані коробки, коробки з фанери та шпону привертають увагу насамперед натуральністю, безпекою, естетичним зовнішнім виглядом та надійністю. У виробництві коробок використовується деревина твердої породи дерева та фанери. Наші технологи ретельно полірують виріб, тож готова коробка є ідеально гладкою та не має сколів і задирок.

Завдяки дерев’яній коробці з брендуванням ви зможете зробити ваш продукт чи подарунок більш унікальним та презентабельним.

Головні переваги дерев’яних коробок:

  • Міцність. Товари, упаковані в дерев’яну коробку з кришкою легко транспортувати, вони захищені від пошкоджень.
  • Практичність. Отримавши товар в дерев’яній коробці, клієнт зможе в подальшому використовувати її для своїх потреб.
  • Презентабельність. Ваш корпоративний подарунок у такій коробці завжди буде виглядати стильно та надійно.
  • Приємний запах. У кожної деревини є свій легкий і приємний аромат, який доповнює загальну композицію.
  • Екологічність. Коробки виготовляються виключно з натуральних матеріалів.

Виготовлення дерев’яних подарункових коробок відбувається за індивідуальними розмірами та в пізних кольорах. Друкарі наносять дизайн  будь-якої складності, логотип або корпоративні елементи за допомогою таких технологій:

–       лазерного гравіювання – використовується як для брендування коробок великими партіями, так і для малих тиражів, зокрема й одиничних екземплярів;

–       повнокольорового УФ друку – дозволяє нанести багатоколірне зображення та зображення з градієнтами та переливами;

–       шовкотрафаретного друку – забезпечує ідеальне передання кольорів та чіткість нанесення логотипа.

Дизайнер та технолог виробництва компанії Big Fish перед виготовленням всієї партії перевіряють макети для брендування коробок на якість відтворення, передання товщини ліній у логотипі та інші деталі. За необхідності робимо тестовий зразок.

Розмір та форму брендованих дерев’яних коробок можна підібрати згідно із вашими потребами: чи це стандартні коробки, коли кришка входить у заздалегідь прорізані пази, або ж дерев’яні  коробки з перегородками та секціями. Залежно від макета та призначення можливий поділ коробки на будь-яку кількість секцій.

Коробки зі шпону. Круглі коробки зі шпону – це насамперед екологічно чиста упаковка, досить міцна та має гарний презентабельний вигляд. Відмінна альтернатива для людей, які шукають незвичайні рішення.