Текстильні стенди

Текстильні мобільні стенди

Текстильні мобільні стенди – це сучасна альтернатива звичним для нас банерним конструкціям та практичне й дуже естетичне рішення у світі реклами та дизайну інтер’єру.

Текстильні стенди також легкі, компактні і швидко складаються. Їх з успіхом використовують на виставках для оформлення професійних стендів-забудов малої та середньої площі, а також як прес-волл чи фотозону для проведення промоакцій, презентацій і вебінарів.

Текстильні стенди – це стенди з натяжної тканини різних форм і розмірів, яка натягується на конструкцію. Зображення для таких мобільних конструкцій друкують на спеціальній еластичній поліестровій тканині. Замінювати графічний сюжет стенда можна безліч разів. Тканина має низку суттєвих переваг порівняно з банером: не утворює хвиль, складок, заломів завдяки доброму натягу на конструкцію та не відблискує при фото- і відеозйомці. Зображення можна багато разів монтувати та демонтувати без втрати якості зображення.

Рекламне зображення на тканині друкується в повному кольорі за допомогою сублімаційного друку, що відтворює високоякісні кольори, чіткі та дрібні елементи макета. Сублімаційний друк на тканині не тріскається, не тьмяніє та не відшаровується.

Найбільш популярними є такі види текстильних конструкцій:

  •       текстильні поп-ап стенди;
  •       текстильні промостійки;
  •       текстильні рамки.

Текстильні рамки – сучасне рішення для ефектної візуальної комунікації, орендування або декорування простору. Ідеально підходять для презентації товару або бренду в магазинах і торгових центрах, на конференціях і презентаціях, на виставкових стендах, а також для оформлення інтер’єрів. Рамки виготовлені з алюмінієвого профілю та призначені для експонування зображень, надрукованих на поліестровій тканині з пришитим по периметру силіконовим кантом для фіксації тканини. Алюмінієва рама має необмежений термін служби, що дозволяє змінювати тільки рекламний текстильний постер. Текстильні постери мають високі світлорозсіювальні характеристики, тому з LED-освітленням виглядають ефектніше, ніж звичайні лайтбокси з акрилу, при цьому коштують менше і є більш енергоефективними.

Перед виготовленням та друком замовленої партії продукції текстильних конструкцій технологи компанії Біг Фіш завжди пропонують зробити тестовий друк на тканині невеликого розміру. Виготовлення кольоропроби збільшує загальний час виконання замовлення, однак дозволяє перевірити відповідність кольорів еталонним зразкам.

З появою нових технологій у виробництві реклами стали популярними текстильні промостоли. Основа конструкції текстильного промостолу виготовлена з алюмінію, стільниці – з ДСП, тільки графічна панель – з поліестрової тканини. Промостіл передбачає використання рекламних полотен із поліестрової тканини, які кріпляться до каркаса за допомогою силіконового канта, пришитого по периметру полотна. Завдяки цьому рішенню монтаж та демонтаж конструкції промостола займає лише декілька хвилин. Всі елементи компактно упаковуються у тканинну сумку для зберігання та транспортування.

Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш пропонує різноманітні оптимальні варіанти текстильних стендів та постерів для реалізації ваших індивідуальних завдань. При оформленні великих площ за допомогою текстильних рекламних систем наші фахівці виїжджають на об’єкт і підбирають найкращі варіанти конструкцій. Також надаємо послуги монтажу та подальшого обслуговування.