УФ-друк

Повноколірний друк сувенірів. УФ друк на пляшках. Ультрафіолетовий друк замовити Львів. Якісний УФ друк

Ультрафіолетовий друк —  популярний метод брендування повноколірних зображень на рекламній сувенірній продукції. З його допомогою ви можете втілити будь-яку ідею дизайну на необхідному виробі: чи це бокал для вина, чи тенісний м’яч, чи металевий power bank.

Універсальність УФ друку  дозволяє друкувати на широкому спектрі матеріалів з високим рівнем передання та яскравості:

  • УФ друк на пластику;
  • УФ друк на склі;
  • УФ друк на металі;
  • УФ друк на кераміці;
  • УФ друк на текстилі (полотно і синтетичні тканини);
  • УФ друк на  дереві тощо.

УФ друк працює подібно до струменевого цифрового друку, проте має значно більше переваг. Головна його відмінність — у спеціальних чорнилах, що миттєво кристалізуються під дією ультрафіолету. Також ультрафіолетовий друк кращий для навколишнього середовища, оскільки у повітря не потрапляють розчинники.

Ще одна перевага — креативні повноколірні дизайни можна друкувати на непористих матеріалах, таких, як: пластик, скло та метал. Таким чином отримуємо повноколірне стійке зображення на великому діапазоні матеріалів.

Метал та УФ друк – чудова комбінація для отримання довговічних та яскравих брендованих сувенірів. Корпоративні Інформаційні таблички, брендовані бейджі, креативні грамоти та дипломи будуть неймовірно виглядати та служитимуть довго. Також хорошою площиною для УФ друку є металеві частини сувенірів для корпоративних подарунків.

Фактично будь-яку сувенірну продукцію, текстиль та інші вироби, які можливо помістити у друкарський верстат, рекламно-виробнича компанія Big Fish може забрендувати за допомогою УФ друку.

Дерево та фанера також чудово підходять для ультрафіолетового брендування. Можна наносити повноколірні логотипи та інші дизайн-елементи замість класичного гравіювання. Різноманітні дерев’яні аксесуари, брендовані настільні органайзери, подарункові коробки тепер можуть мати яскравий та кольоровий дизайн.

Крім того, УФ друк часто забезпечує яскравіше покриття, на відміну від інших видів друку, оскільки ультрафіолетове світло не дає фарбі часу проникнути у папір/тканину. Фотореалістичний друк більш ніж досяжний, тож незалежно від того, чи створюємо ми зовнішню вивіску, або ж партію красивих візитних карток, ви будете задоволені результатом.

УФ принтери мають значну роздільну здатність, що робить якість та деталізованість друку набагато кращою, ніж при традиційних методах друку, наприклад, при шовкотрафаретному друці.

Якісний та оперативний ультрафіолетовий друк є найефективнішим способом отримати фантастичні результати! Він може бути використаний для широкого спектру робіт: від брендування сувенірної продукції до поліграфії та зовнішнього брендування.

Якщо вам потрібно друкувати на незвичних матеріалах або матеріалах без покриття, УФ друк логотипа чи дизайну вашої компанії на сувенірній продукції створить рекламно-виробнича компанія Big Fish! Кольори виробів довго залишатимуться яскравими та насиченими, а стійкість до зовнішніх факторів впливу слугуватиме вашим рекламним інструментом на роки!