ДРУК НА ЕКОРУЧКАХ

Еко ручки з логотипом. Ручки з картону замовити оптом. Екологічні ручки з брендуванням.

Використання брендованих екосувенірів є важливим елементом іміджу eco-friendly компаній у впровадженні та підтримці відповідального споживання.

Серед асортименту екосувенірів, представленого в шоу-румі компанії Big Fish, кожен клієнт знайде найвідповідніший до свого корпоративного стилю варіант для нанесення логотипа: екоручки, екоолівці, екоблокноти з цікавою обкладинкою з картону або фанери,  екосумки та шопери.

Якісна екоручка – запорука збереження навколишнього середовища, адже такі товари просто незамінні в нашому повсякденному житті, навіть з появою сучасних технологій ми не перестали користуватися канцелярією.

Серед асортименту екоручок для нанесення логотипа команда Big Fish пропонує понад двадцять моделей ручок, виготовлених з вторинних матеріалів, деякі моделі повністю виконані з пресованого переробленого паперу, інші доповнені елементами з біорозкладного пластику та натурального каменю:

  • екоручки з переробленої пшениці та кукурудзи;
  • екоручки з переробленого картону;
  • екоручки з корковим корпусом;
  • екоручки з дерева;
  • екоручки з бамбука;
  • екоручки з натурального каменю.

Друк логотипа на екоручках – це можливість рекламувати компанію просто у вас в офісі або на зустрічі з клієнтом. Брендування на ручці найкраще робити на кліпсі, адже це велике поле для нанесення, або на верхній частині ручки, яка буде видима під час користування.

Нанесення логотипа в один або два кольори відбувається за допомогою тамподруку. Тамподрук дозволяє брендувати дрібні, рельєфні та об’ємні елементи виробів. Повноколірне зображення або градієнти  у логотипі наносяться методом ультрафіолетового  друку. Технологія УФ друку дозволяє створити об’ємне, повноколірне, чітке нанесення, яке виглядає дуже якісно на бізнес-подарунках і промо-продукції.

Бамбукові ручки, ручки з дерева брендуємо методом лазерного гравіювання. Логотипи, нанесені лазером, виглядають органічно та набувають ексклюзивного вигляду, ніби створювалися разом з самим виробом.

Яким би складним не був макет брендування, наша команда Big Fish зможе реалізувати будь-яку креативну ідею, використовуючи сучасне обладнання для друку. А якщо готового задуму немає – згенеруємо декілька варіантів незвичної сувенірної продукції в екостилі. Ми завжди прагнемо виконати всі замовлення незалежно від кількості: 100 чи 50 000 ручок у стислі терміни, запропонувати прийнятну вартість послуг та професійну консультацію у виборі кольору виробу, дизайну та методу нанесення.