Монтаж рекламних кострукцій

Монтаж рекламних конструкцій

Важливим у брендуванні роздрібних торгових точок, виготовленні POS-матеріалів є якісний та надійний монтаж рекламних та банерних конструкцій, стендів та мобільних бренд зон.

Брендовані стенди та мобільні рекламні конструкції – один із основних і найпопулярніших видів рекламних матеріалів на виставках, конференціях, бізнес-подіях і заходах. Це конструкції, які досить легко транспортувати та монтувати на локаціях. Поширеним рішенням є Х-банери та ролл-апи, на яких ви можете розмістити свої рекламні та інформаційні повідомлення. НЕ менш популярними є конструкції великих розмірів, габаритні та складніші для самостійного розміщення. Замовляючи брендовані мобільні стенди різної складності та рекламні конструкції в компанії Big Fish, ви отримуєте такі додаткові послуги: повноцінне обслуговування рекламних конструкцій, сервісний ремонт, технічне забезпечення на виставках, конференціях, презентаціях та семінарах.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish надає послуги монтажу, демонтажу реклами будь-якої складності. Ми готові допомогти в установці нестандартних конструкцій у найрізноманітніших місцях. Під кожне замовлення команда Big Fish формує менеджерську та монтажну групу спеціалістів, які здійснюють чітке планування, організацію та контроль всіх етапів роботи: від деталізації завдання з клієнтом до виробництва продукції, логістики та її монтажу.

При виконанні монтажних робіт важливо використовувати якісні кріплення, а також залучати до монтажних робіт професійних та досвідчених спеціалістів, оскільки часто такі роботи виконують із застосуванням спеціальної техніки та інструментів. Менеджери Big Fish проконсультують вас з питань вибору способу монтажу або демонтажу різних рекламних конструкцій, розкажуть про кріпильні елементи, нададуть інформацію про вартість і терміни проведення робіт. У разі потреби для усіх клієнтів ми забезпечуємо оперативний виїзд технічних фахівців та монтажників, терміновий ремонт або монтаж реклами із закупівлею всіх необхідних додаткових матеріалів.

Досвід компанії Big Fish дозволяє виготовити різноманітні рекламні конструкції різного розміру та виду та забезпечити їхнє розміщення на будь-якій локації.

Працюючи з рекламно-виробничою компанією Big Fish, ви отримуєте повний комплекс послуг, консультацію з різних технічних питань, при цьому не витрачаючи зайвого часу та коштів на організацію події.