ТЕРМОСУМКИ

Брендовані термосумки. Друк на термосумках Львів.

Термосумка з логотипом – незамінний супутник різних поколінь. Це практичний брендинговий аксесуар для дітей у садки і школи, для зберігання теплих ланчів офісних працівників, як корпоративний мерч корпоративний тревел-агентств.  Брендовані термосумки з логотипом компанії стануть чудовим подарунком для колег та партнерів, вони зможуть використовувати його для подорожей за місто, у гори, на пікнік влітку або під час довгих поїздок.

Компанія Big Fish виготовляє термосумки з логотипом з найкращих матеріалів,  з декількох шарів: зовнішнього (водовідштовхувальний зносостійкий матеріал, можна прати в машинці) проміжного (термопена, що зберігає холод/тепло), внутрішнього матеріалу (прогумована підкладка), яка легко миється, переться, сушиться). Брендовані термосумки нашого виробництва вирізняються міцністю, надійністю, стильним зовнішнім виглядом та тривалим терміном експлуатації.

Брендована термосумка – це сезонний аксесуар, адже вона потрібна і взимку, і влітку, і у поїздці, і на дачі. Термосумка з логотипом компанії Big Fish підтримує задану температуру вмісту не тільки в спеку, вона також захищає продукти, і від замерзання. Для термосумок-холодильників ми надаємо у комплекті різні акумулятори холоду, які забезпечують необхідний температурний режим протягом 12-24 год.

У компанії Big Fish можна замовити термосумки з лого, брендовані сумки-холодильники, ланч-беги з логотипом,  брендовані терморюкзаки різних кольорів, форм та об’ємів в залежності від сфери застосування.

Для нанесення якісного зображення ми використовуємо такі методи брендування:

  • термоперенесення;
  • цифровий друк;
  • шовкотрафарет;
  • тиснення;
  • трансфер;
  • сублімацію.