ДРУК НА ПАРАСОЛЯХ

Парасолі та дощовики

Ефектні брендовані парасольки, оформлені у фірмовому стилі компанії – чудовий варіант подарунка для співробітників, партнерів та клієнтів. Фірмова парасоля з друком стане хорошим інструментом зовнішньої реклами, адже її носять на вулиці поряд з великою кількістю людей. А от брендований дощовик слугуватиме крутим маркетинговим інструментом на фестивалях, ярмарках, концертах та інших масштабних подіях. Зважаючи на те, що такі сувеніри мають практичне застосування лише в негоду, компанія Big Fish виготовляє їх у найвищій якості, щоб вони могли формувати позитивне ставлення до вашого бренду та свідчити про турботу вашої компанії.

У компані Big Fish представлено парасолі до брендування  для різних потреб. Моделі відрізняються розміром полотна, кількістю спиць, механізмом трансформації і матеріалом, з якого виготовлені основні елементи. Брендовані парасолі з механізмом автомат та напівавтомат – альтернативний подарунок для будь-кого, адже завдяки компактності та портативності їх завжди зручно взяти зі собою у сумку чи рюкзак.

Вишукана парасоля-тростина з логотипом має неабияку популярність у готельній сфері як інструмент для залучення нових клієнтів, а також забезпечує максимальний комфорт при користуванні завдяки великим діаметрам купола. Парасолі з друком, які оснащені системою зворотнього складання чи механізмом «антивітер», чудово підійдуть усім жителям невеликих міст чи мегаполісів.

Компактні брендовані дощовики у чохлі-кулі – незамінний мерч тревел-агенств та вуличних івентів. А індивідуально розроблені тканинні дощовики з вашим логотипом будуть крутим подарунком для будь-якої вікової категорії: для дітей в садочку, школярів, студентів та дорослих людей.

Для брендування парасоль та дощовиків застосовується кілька методів:

  • шовкотрафаретний друк – це універсальна технологія, яка використовується для одноколірних та багатобарвних зображень. Чіткі та яскраві малюнки наносяться на підстави будь-якої якості та відтінку;
  • термоперенос – популярний спосіб друку логотипа на парасолях, що ґрунтується на використанні спеціальних плівок. Для досягнення особливих ефектів застосовуються плівки з глітером, металізованим напиленням, бархатистим малюнком;
  • сублімаційний друк – нова методика, що підходить для нанесення зображень тільки на білу основу. Технологія відрізняється високою чіткістю, можливістю виконання повнокольорового друку, доступною вартістю.

Брендування декількох сегментів парасолі надасть вашому виробу унікальності, також можна здійснювати брендування чохла чи лястика. Використовуючи сучасні технології, ми сміливо беремося за реалізацію будь-яких дизайнерських рішень. Вам необхідно лише розповісти менеджерам рекламно-виробничої компанії Big Fish про свої побажання та ідеї, а ми подбаємо про їхнє втілення.