АВТОМОБІЛЬНІ АКСЕСУАРИ

Ароматизатори для авто з логотипом. Корпоративні атомобільні аксесуари замовити.

Автомобільні аксесуари, брендовані у корпоративному стилі фірми, будуть хорошими інструментами вашої рекламної кампанії. У нас ви знайдете автомобільні аксесуари, які можуть зробити автомобіль унікальним та комфортним. Оригінальні дрібниці прикрасять салон і додадуть зручності. У розділі представлені прості аксесуари для авто, зокрема ароматизатори з логотипом, скребки брендовані, брелоки з логотипом та інші потрібні речі.

Компанія Big Fish пропонує новий і ефективний рекламоносій – ароматизатор для авто з логотипом. Це оригінальний подарунок для кожного водія, цікавий і незвичайний вид сувенірної продукції.  Він наповнить салон авто приємним ароматом і стане  стильним аксесуаром до його оформлення. Ароматизатори бувають різних форм: картонні, капсули, мішечки тощо. Виконуємо на ньому друк вашого логотипа, контактів та іншої інформації. Ви можете обрати не лише форму, а й запах ароматизатора. Діапазон ароматів варіюється від стандартних до екзотичних.

Крім того, автомобільні ароматизатори можна виготовляти й продавати як власну лінію. Така пропозиція точно зацікавить магазини автозапчастин, автохімії, заправки, автомийки та інші пункти обслуговування.

Сезонні сувеніри у вигляді брендованих скребків для авто теж користуються великим попитом серед автолюбителів. Вони стануть корисним та практичним подарунком для ваших працівників, колег  або клієнтів. Подарункові набори, що складаються із брелока, ароматизатора і скребка зі щіткою для авто, будуть чудово підходити для чоловічих корпоративних боксів.

Нанесення логотипа здійснюється на виробничій базі нашої компанії, яка при виконанні замовлень з брендування сувенірної продукції використовує найсучасніші технології, високоякісне обладнання та матеріали.

Автомобільні аксесуари з логотипом – це цікаві і корисні рекламні носії, які можуть використовуватись в якості промо- або корпоративних сувенірів. Нанесений на корпус логотип підкреслить ексклюзивність такого подарунка та стане гарною рекламою для вашого бренду. Автоаксесуари, які пропонує вам компанія Big Fish, зроблять ваш автомобіль більш привабливим, він привертатиме увагу на дорозі, а також стане більш комфортним всередині, в салоні.