Гардеробні номерки

Гардеробні номерки замовити. Номерки гардеробні з логотипом. Пластикові гардеробні номерки на замовлення

 Гардеробні номерки та номерки з логотипом – це інформаційні таблички невеликих розмірів, на які наносяться цифри, що формують нумерацію місць зберігання одягу, сумок або інших речей. Без цих простих, але надзвичайно важливих виробів не може обійтися жоден  громадський заклад, який прагне, щоб відвідувачі почувались максимально комфортно. Такими закладами є театри, ресторани, кінотеатри, музеї, бібліотеки, спортивні та торгово-розважальні комплекси, школи, вузи, державні установи і не тільки. Кожен з них має забезпечити можливість тимчасового зберігання верхнього одягу, позначити місце розташування якогоможна тільки за допомогою номера для гардеробу. Якість і довговічність такихпрактичних виробів залежить від технології їхнього виготовлення та вдало підібраного матеріалу.

 Види та особливості номерків для гардеробу:

Номерок для речей в гардеробі – це річ активного користування, тому головну увагу при його виготовленні приділяємо матеріалам. Для виробництва брендованих гардеробних номерків ми використовуємо міцні фактури, які не намокають, не вбирають бруд і не зношуються.

Акрилові номерки для гардеробу  мають гарну щільність. Кольорова палітра матеріалу досить різноманітна. Товщина акрилу – від 3 мм. Текстову інформацію наносять методом лазерного гравірування. Варіанти обробки поверхні – з фарбуванням або без.

Пластикові номерки для гардеробу з логотипом є найбільш простими, доступними за вартістю і досить естетичними. Крім цього, їхніми перевагами є легкість і дешевизна відновлення при втраті.

Металеві номерки для гардеробу – завдяки міцній  основі такі вироби стають довговічними. На відміну від пластикових аналогів, вони не бояться стирання і згинання. А випадково втратити такий номерок складніше через більш відчутну вагу. Зрозуміло, його ціна також дещо вища. Нанесення інформації на поверхню здійснюють методом сублімації: дво- або односторонній варіант.

Фанерний номерок має приємний зовнішній вигляд. Ми використовуємо лист товщиною 4-10 мм, що гарантує готовому виробу міцність і довговічність. Інформацію наносимо методом лазерного гравірування, яке гарантує приємний естетичний ефект, а вибір не буде стиратися.

Технічні можливості виробництва Біг Фіш дозволяють створювати подібні вироби з пластику, фанери, акрилу та металу з різним зовнішнім виглядом і в будь-яких кількостях для наших шановних клієнтів. Крім того, дизайнери компанії Big Fish можуть розробити ексклюзивні номери для гардеробу з індивідуальним дизайном саме для вас.