ТЕРМОКРУЖКИ ТА ТЕРМОСИ

Брендовані термокружки. Друк на термокружках Львів

Брендована термокружка з принтом – зручний та необхідний аксесуар для щоденного застосування, який добре зберігає температуру напоїв протягом багатьох годин і є зручним у транспортуванні. Термокружки з нанесенням – це поєднання практичності та ефективної реклами вашої компанії, яка буде працювати кожен день.

Термогорнятка, термостакани, термопляшки та фляги мають просту та стильну форму,   вирізняються невеликою вагою і компактними розмірами.

Ми стежимо за новими тенденціями термопосуду для брендування і кожного сезону поповнюємо склад новим асортиментом модних предметів: бамбукові термостакани, металеві термокружки та термоси, термос з бамбука, термос з термометром, що показує температуру напою, пластикові термогорнятка з корковим покриттям, термопляшки з нержавіючої сталі та алюмінієві фляги з карабіном та багато інших. Відділ закупівлі компанії Біг Фіш обирає найкращих виробників за їх безкомпромісне ставлення до якості, а також за оригінальні дизайнерські рішення, які перетворюють прості предмети посуду у стильні брендовані сувеніри.

При виборі термокружок для брендування важливо звертати увагу на матеріал, з якого виготовлена поверхня кружки, які стінки корпусу, колба і кришка. Якщо кружку найчастіше будуть використовувати під час поїздок в машині, слід обирати термокружки, корпус яких надійно фіксується в стандартному підстаканнику та які мають зручну конструкцію кришки, що забезпечить легке перемикання клапана між режимами «відкриття/закриття» і гарантує 100% герметичність вмісту. Для довготривалих прогулянок перевагу надають термосам об’ємом від 350 до 500 мл. Термоси з нержавіючої сталі довго зберігають температуру напою завдяки подвійним стінкам.

Менеджери компанії Біг Фіш завжди допоможуть з вибором сувенірів, проконсультують стосовно оптових поставок продукції, розроблять індивідуальну пропозицію, відповідно до вашого бюджету. Пропонуємо оптимальний варіант нанесення логотипа, використовуючи різні методи друку: гравіювання, тамподрук, УФ друк. Ми завжди прагнемо виконати ваше замовлення незалежно від кількості (чи це 100 шт. чи  50 000 шт.) у стислі терміни, запропонувати прийнятну вартість послуг та професійну консультацію у виборі кольору виробу, дизайну та методу нанесення. Кожну партію сувенірної продукції ми вручну перевіряємо на наявність браку і даємо гарантію на всі види брендування, виконані нашою командою.