БРЕНДОВАНІ РУШНИКИ

Вишивка на рушниках. Рушники з логотипом компанії. Замовити брендування рушників у Львові.

Брендовані рушники з логотипом  – практичний сувенір для різних видів діяльності: спортивних активностей, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Функціональне призначення рушника визначає його розмір, колір, зносостійкість, матеріал виготовлення й інші нюанси, які ми враховуємо при виробництві.

У шоурумі компанії Big Fish представлені різні види рушників для брендування у різноманітних кольорах та розмірах:

  • бавовняні рушники з лого;
  • кухонні вафельні рушники з вишивкою;
  • пляжні рушники з друком;
  • брендовані спортивні рушники із мікрофібри.

Брендовані бавовняні рушники та пляжні рушники з лого – незамінний носій реклами будь-якого готельно-відпочинкового комплексу. Їх можна брати у подорожі, спортивні клуби, сауни та на пляж – вони легкі і не потребують багато місця у сумці. Спортивні рушники із мікрофібри приємно буде отримати шанувальникам відпочинку, який передбачає фізичну активність, а також туристам та спортсменам, адже тканини, з яких виготовляються рушники, наділені здатністю поглинати велику кількість вологи та швидко висихати. Подарунковий брендований набір бавовняних банних чи кухонних вафельних рушників стане приємним сувеніром від фірми, який ваші колеги та партнери зможуть використовувати в побуті. Для тих, хто вибирає подарунки влітку, рекомендуємо брендовані пляжні рушники.

Для нанесення дизайну на рушники ми пропонуємо такі методи брендування:

  • комп’ютерну вишивку;
  • прямий цифровий друк (DTG).