ДРУК НА ФАРТУХАХ

Пошиття фартухів. Фартухи з логотипом замовити. Індивідуальні фартухи з принтом.

В сучасному світі брендовані  фартухи мають дуже широке застосування. Їх носять офіціанти, бармени, кухарі, працівники заводу, перукарі, грумери, флористи, продавці, промоутери на промоакціях. Саме тому нанесення логотипа на фартух буде дуже доречним, суттєво покращить впізнаваність та лояльність до вашого бренду. Персонал, одягнений у брендовану форму, підвищує імідж та рівень довіри до компанії, тому багато магазинів, салонів, закладів харчування та інших структур доповнюють робочий фартух логотипом своєї компанії.

Брендований фартух стане чудовим корпоративним подарунком для працівників вашої компанії чи клієнтів. Також його можна доповнити іншим брендованим кухонним приладдям: рукавицею, прихваткою, рушником з корпоративною символікою – і чудовий набір сувенірної продукції готовий.

У компанії Big Fish ви можете замовити фартух з брендуванням оптом та вроздріб, наші менеджери допоможуть вам підібрати потрібну  модель, тканину та спосіб друку. Для нанесення логотипа на фартухи ми використовуємо такі типи брендування: вишивка, термотрансфер, шовкотрафарет та цифровий друк.