ДОРОЖНІ ПОДУШКИ

Бендовані дорожні подушки. Друк на подушках для подорожей Львів.

Рекламна тревел-подушка стане справжнім порятунком для тих, хто багато часу проводить в дорозі. Вона чудово тримає форму, знімає напругу, зручна форма “рогалик” дозволить почуватися комфортно під час тривалих переїздів.

Виробники тревел-аксесуарів створили навіть такі моделі подушок для подорожей, які мають додаткові пристрої: вбудовані навушники або беруші, які дають можливість відволіктись від дорожнього шуму, слухати улюблену музику або аудіокнигу.

Подушки для поїздок і подорожей поділяються на два типи:

  • надувні подушки;
  • набивні подушки з наповнювачем.

Набивні подушки з наповнювачем, своєю чергою, відрізняються за складом чохлів і наповнювачів.

Також залежно від типу фіксації та форми розрізняють кілька варіантів цих дорожніх виробів:

  • підголовник;
  • подушка-рогалик;
  • подушка-трансформер;
  • бублик.

Надувна подушка для подорожей з логотипом – компактна і легка. У спущеному вигляді надувні моделі займають дуже мало місця і зручно складаються у додатковий чохол. За допомогою внутрішнього клапану та кількості набраного повітря ви можете самі регулювати її м’якість.

Серед широкого асортименту дорожніх аксесуарів найбільшою популярністю користуються подушки-рогалики та маски для сну з нанесенням логотипа. В залежності від матеріалу, з якого виготовлений чохол подушки, ми пропонуємо три способи брендування: термоперенос, вишивка, шовкотрафаретний друк та флокування.

На сайті Big Fish можна підібрати безліч позицій для подорожей під брендування та укомплектувати подарункові набори для любителів подорожей.

Проконсультуємо вас у підборі виробів, допоможемо в комплектуванні наборів та виборі брендованої упаковки. Для оптових партнерів ми підготували найбільш вигідні умови замовлення сувенірної продукції. Кожна партія продукції відповідає високій якості, безпеці та дарує задоволення від використання.

Компанія Big Fish має необхідні технічні можливості виробництва, щоб виконувати весь комплекс робіт, пов’язаних з нанесенням логотипа будь-якої складності на дорожні аксесуари.