БРЕНДОВАНІ КОЛОНКИ

Друк на колонках. Портативні колонки оптом. Друк логотипу на Bluetooth-колонках.

Портативні колонки – надзвичайно зручний гаджет, який  дозволяє насолоджуватись  музикою де завгодно: вдома, на відпочинку, на природі, під час прогулянок у парку, поки ви займаєтесь спортом то що… Такі брендовані девайси – прості у використанні та універсальні, здатні за допомогою Wi-Fi або Bluetooth-модуля синхронізуватися з більшістю сучасних пристроїв.

Стильні портативні колонки з логотипом компанії забезпечать вам преміальне звучання, легкість використання, компактність і тривалість роботи. Візьміть колонку з собою, встановіть на велосипед, скутер або покладіть у рюкзак, щоб завжди насолоджуватися неймовірним звуком.

Bluetooth-колонки з логотипом зараз є найбільш сучасним та універсальним аксесуаром в галузі рекламної продукції та промоподарунків.

У нашому шоурумі широкий вибір моделей портативних колонок для брендування:

  • у стильному корпусі із бамбука;
  • у металевому корпусі;
  • з пластику.

Багатоколірний логотип на колонці можна нанести за допомогою технології  УФ друку на корпусі девайсу. Цей вид брендування дозволяє створити об’ємне, повноколірне, чітке нанесення на будь-якій сувенірній продукції. На металевих моделях портативних пристроїв логотип наносимо методом лазерного гравіювання, при цьому зрізається тільки верхній шар поверхні, а цілісність виробу зберігається. За допомогою зміни потужності лазера можна регулювати глибину лазерного гравіювання, створюючи складний малюнок.

Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш з легкістю реалізовує оптові замовлення колонок так і брендування не великих тиражів. Наші менеджери підберуть для вас саме той вид брендування та вид колонки, який найкраще підійде для вашого бренду та корпоративного стилю.