Друк наліпок та стікерпаки

Шильди, Об’ємні Наклейки, Смоляні Етикетки, Полімерні Наклейки

Наклейка — вид рекламної поліграфічної продукції, який є простим і креативним способом продемонструвати індивідуальність бренду, посилити його впізнаваність, підвищити лояльність покупців.

Наклейки можуть бути будь-яких розмірів і форми, виготовлятися з самоклейкої плівки Oracal чи Ritrama та самоклйкого паперу Raflatac. Друкуємо на білій або прозорій плівці та робимо матову, глянцеву або soft-touch ламінацію. Також друкуємо етикетки в рулонах.

Є багато варіантів застосування наклейок з логотипом, виготовлених на замовлення:

–       наклейки для упакування товару;

–       наклейки для маркування акційних товарів;

–       наклейки зі штрих-кодом для маркування товарів;

–       цінники для товарів.

Як правило, такі брендовані наклейки містять корисну і конструктивну інформацію про продукт, склад і виробника.

Великою популярністю серед наклейок користуються стікерпаки. Стікерпак — набір із стікерів, об’єднаних між собою спільною тематикою. Стікерпаки — це настрій та емоції бренду, виражені через графічну ілюстрацію наклейок. Один стікер може передавати набагато ширший спектр думок та емоцій, ніж звичайний подарунок. Веселі картинки на наклейках гарантовано підніматимуть настрій і викликатимуть лише позитивні емоції, тому сучасні компанії використовують стікерпак як спосіб комунікації бренду зі споживачем. Стікерпаки дають можливість креативити. При створенні дизайну є багато місця для творчості. Розробляючи стікерпак для певного бренду, команда Big Fish вивчає цільову аудиторію та особливості продукту клієнта. Велику увагу ми приділяємо якісній візуалізації – стікер повинен круто виглядати і добре запам’ятовуватися: використовуємо лаконічні фрази та яскраві кольори.

 

Об’ємні наклейки/шильди – рекламне зображення, нанесене на самоклейку плівку і залите спеціальною смолою для додання «об’ємності». Головне призначення таких об’ємних шильд – рекламне просування продукції та компанії. Вони так само можуть виконувати функцію інформаційного носія, що показує технічні характеристики продукту, і кріпляться, в основному, на обладнанні, побутовій техніці, терміналах самообслуговування, дверях, а також на різноманітних сувенірних виробах: брелоках, значках, валізах, тримачах для бейджів, підставках для канцтоварів тощо. Ми виготовляємо об’ємні шильди будь-якої складності, форми і розмірів. Завдяки якості матеріалів, які ми використовуємо, смоляні наклейки вирізняються надійністю.

Якщо Вам потрібно підвищити впізнаваність бренду, максимально швидко проінформувати споживачів про свою продукцію або просто замовити гарний сувенір, на допомогу вам прийдуть наклейки, стікери, етикетки, стікерпаки та об’ємні наклейки/шильди від компанії Big Fish.