ДРУК НА ЧАШКАХ

ДРУК НА ЧАШКАХ ВІД  BIG FISH

Брендовані чашки. Друк на чашках Львів.

Друк на чашках – хороша можливість взаємодії з брендами у повсякденному житті! Нанесення логотипу, слогану чи стильного дизайнерського рішення допоможе виділитись серед конкурентів у робочому середовищі та підсилити корпоративний дух своєї компанії. Стильні  кружки з логотипом – завжди вдалий подарунок під час промоакції чи розіграшу. Це  промо-сувенір, який буде доречним для усіх компаній: від маленької кав’ярні до великих глобальних корпорацій.

Брендований посуд потребує особливого підходу. Кожен такий виріб – це частина духу та характеру вашого бренду, тож все має бути ідеально. Якісні матеріали, доречність зображення та спосіб подачі, стильне пакування – від цього насамперед залежатимуть перші емоції користувачів брендованих чашок.

Чашки з логотипом компанії стануть відмінним доповненням для офісу, чудовим подарунком для ділових партнерів або яскравим сувеніром для клієнтів. Під час ранкової кави чи перерви впродовж дня чашка буде потрапляти в поле зору вашої аудиторії та викликати приємні емоції, які асоціюватимуться з брендом. А іменні чашки будуть незамінним атрибутом welcome-боксу для новачків команди та усього колективу!

Наші дизайнери вивчають вподобання аудиторії, розробляють унікальні дизайни на чашках та пропонують варіанти чашок з різних матеріалів. Все для того, щоб кожен запит був реалізований вчасно, якісно та стильно.

ЯКІ ТЕХНОЛОГІЇ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Друк на кружках – напрямок, в якому ми виконали вже тисячі замовлень, а тому можемо рекомендувати оптимальні рішення друку, форми та дизайну виробів за будь-яким запитом. Команда Big Fish докладає максимум зусиль, щоб ви отримали якісні вироби, вигідну ціну та швидкі терміни виконання!

Ми застосовуємо 2 методи друку:

  • деколь на кружках;
  • сублімація на кружках.

Деколь – це технологія нанесення логотипа на сувенірну продукцію з кераміки, скла або фарфору. Погоджений ескіз ми друкуємо спершу на плівці, а згодом переносимо вручну на посуд через високотемпературне випалення в спеціальній печі. Цей спосіб брендування є стійким до хімічних чи механічних пошкоджень – ідеальний подарунок для будь-яких умов.

Фарба надовго залишається яскравою, а саме надруковане зображення може повторювати всі контури виробу: це дозволяє друкувати всередині чашки чи на дні. Ми любимо створювати нетипові сувеніри та дизайни для клієнтів – цей варіант саме такий.

Важливо, що у процесі нанесення ми уважно перевіряємо вироби, тож ви можете бути впевнені в кожній чашці з 1000 чи навіть 100 000. Деколь на горнятках виконують лише професіонали: для цього наші працівники постійно вдосконалюють свої вміння та працюють з інноваційним обладнанням.

Сублімаційний друк використовується для брендування чашок з багатоколірним дизайном, оскільки сублімація має 2 суттєві переваги: точну передачу кольорів (на відміну від деколі) та високу фотоякість. Ескіз переносимо за допомогою спеціальних матеріалів (паперу або плівки) з витримкою при певній температурі і тиску в термопресі. Для цього методу брендування важливе покриття чашки та рівність її поверхні.

Якщо ваш логотип містить складні відтінки або градієнтні переходи – ми відтворимо його максимально точно. Для більшої стійкості до механічних пошкоджень вироби попередньо покривають праймером – так чашка може довго тішити ваших клієнтів за ранковою кавою.

Втілюйте свої найцікавіші ідеї разом з Big Fish!