Підготовка та перевірка макетів

Підготовка та перевірка макетів

Підготовка макетів до друку, їхнє створення та редагування є важливою частиною роботи дизайнерського відділу Big Fish. Від майстерності дизайнера залежить якість втілення будь-якої ідеї, тому, крім креативної складової візуалізації поліграфічної та сувенірної продукції, важливим етапом є підготовка макетів до друку. Саме додрукарська підготовка визначає, наскільки хороший вигляд матиме друкована продукція. Навіть стильний дизайн, продуманий з маркетингової точки зору, ще не означає, що в результаті ви отримаєте ідеальну поліграфічну продукцію. Таким чином, підготовка макету – найбільш значущий етап в створенні брендованого рекламного продукту. Приділивши цьому процесу недостатньо уваги, ви ризикуєте вже після отримання готового результату виявити величезну кількість дефектів – неточність кольору, зсув або навіть відсутність важливих елементів тексту і зображення.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish має на меті створювати та друкувати якісний продукт, тому великої уваги надає перевірці макетів, бо якість готової поліграфічної продукції та відповідність її реалізації ідеям дизайнера безпосередньо залежить від правильності підготовлених до друку макетів. Тому менеджери Big Fish працюють в команді з досвідченими дизайнерами та інженерами виробництва, які з радістю змакетують, зроблять візуалізацію різної складності, правильно підготують до друку файли та коректно оформлять ваше замовлення. Наші фахівці  розуміються на матеріалах і способах друку, знають безліч нюансів всього поліграфічного процесу, завдяки чому ви отримаєте найкращий результат.

При підготовці макетів важливо також враховувати технічні вимоги різних методів друку, характеристики друкарського обладнання та особливості післядрукарських процесів. Робота технічних дизайнерів чи технологів виробництва є одним із ключових моментів виготовлення якісної рекламної продукції.

Дизайнер-технолог повинен  володіти такими основними навичками:

–   знанням головних дисциплін і процесів (колористика, кольорознавство, проєктування, моделювання, рекламний менеджмент);

–   знанням особливостей друку (уявлення про обладнання та матеріали, процеси друку і післядруку, знаннями теорії кольору і кольоровідтворення).

Кожен вид друку поліграфічної продукції та кожен метод брендування сувенірної продукції має певні вимоги підготовки макетів до друку, які включають кілька етапів:

–   Дизайн (розробка ідеї та концепції макета);

–   Розробка макета за допомогою графічного редактора;

–   Вичитка текстового змісту макета;

–   Корекція кольору, трепінг та інші налаштування відповідно до майбутнього процесу друку;

–   Кольоропроба (друк пробного виробу);

–   Електронний спуск смуг (розподіл сторінок макета відповідно до їхнього розташування на майбутньому виробі);

–   Виготовлення друкованих форм.

При розміщенні замовлення у Big Fish ви додатково можете замовити послугу технічного дизайну, тобто доведення макета до технічних стандартів друку. Ми, спеціалісти компанії Big Fish, готові допомогти, адже маємо необхідний досвід та регулярно виготовляємо цілі комплекси сувенірної продукції та поліграфії. В будь-якому разі, якщо дизайнер вже створив макет, наші фахівці перевіряють його на відповідність технічним стандартам друку, перш ніж пустити в роботу.