СИЛІКОНОВІ БРАСЛЕТИ

Браслет силіконовий з друком. Паперовий браслет з логотипом. Браслет контрольний замовити Львів.

Брендовані силіконові браслети – це оригінальні та бюджетні рекламні носії, що стануть яскравим доповненням будь-якої події чи промоакції. Рекламно-виробнича компанія Big Fish здійснює виготовлення брендованих силіконових браслетів різних видів:

  • силіконові браслети з логотипом (дорослі та дитячі);
  • брендовані силіконові слеп-браслети;
  • світловідбивні слеп-браслети з логотипом;
  • брендовані силіконові браслети з флешкою;
  • брендовані браслети з RFID-чіпом.

Силіконові браслети з логотипом є відмінним рекламним носієм під час відповідного заходу, промоакції чи соціального тренду, також вони можуть використовуватись як контрольні силіконові браслети для входу в нічні клуби або вечірки закритого типу.

Брендовані силіконові слеп-браслети є дуже популярними серед організаторів великих PR-заходів, оскільки силіконовий слеп-браслет не тільки стильно виглядає на руці, а й містить інформацію про захід.

У компанії Big Fish також є силіконові браслети люмінесцентного типу (силіконовий браслет, який світитися у темряві).  Світловідбивні брендовані браслети – чудове рішення для заходів, які організовують на вулиці: вечірки, велозабіги. Вони допомагають ідентифікувати людину у нічний час доби на дорозі, використовуються як відбивний матеріал, при цьому особу видно здалеку, при нульовому освітленні.

Контрольні браслети Tyvek з лого – це паперові вироби, які виконують роль вхідних квитків на різних заходах, оскільки їх неможливо підробити. Брендовані паперові браслети легко кріпляться завдяки клейкій застібці з перфорацією. Вони виготовлені з особливого паперу, тому не рвуться, є стійкими до дії вологи і механічних пошкоджень. Вироби створюємо в найрізноманітніших кольорах, на них можна наносити написи і логотипи, щоб отримати маркетинговий ефект.

У шоурумі компанії Big Fish представлені також браслети з Rfid-мітками різних типів: Mifare (13.56 mhz) або EM-Marine (125kHz). У нас можна замовити браслети з Rfid-чіпами (силіконові, з тканини, вінілові, паперові) з логотипом, нумерацією або чисті браслети. Є можливість робити індивідуальні силіконові браслети під ваш дизайн (опція діє при замовленні у великих кількостях).

Також у компанії Big Fish можна замовити брендований силіконовий слеп-браслет з флешкою різних розмірів  (8 ГБ або 16 ГБ). Це популярний аксесуар для конференцій, форумів, презентацій, виставок та інших подій.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish здійснює друк на силіконових браслетах будь-якої складності. Браслети складаються зі 100% силікону і є гіпоалергенним матеріалом. Логотип на гумовому браслеті не облазить при розтягуванні, із силіконовим браслетом можна плавати, він не намокає і добре підходить для контролю за відвідувачами у басейні або фітнес-клубі.

Замовити гуртом силіконові браслети різних розмірів і кольорів з логотипом можна на сайті компанії Big Fish!