Сублімація

Сублімаційний друк Львів

Сублімаційний друк у рекламно-виробничій компанії Big Fish  – один із методів брендування повноколірних складних макетів. Це сучасна технологія, яка дозволяє отримувати яскраві та довговічні принти фотографічної якості на всьому спектрі синтетичних тканин, а також кераміки.

Технологія сублімаційного термопереносу – це нанесення зображення на синтетичний текстиль за допомогою спеціального обладнання за певних умов. У процесі відбувається перехід фарби з так званого тимчасового носія на тканину. Виходить це тільки при різкому нагріванні до 180–220 ° С: барвник переходить з твердого стану в газоподібний, минаючи фазу рідини. Сублімаційні чорнила глибоко проникають у волокна тканини і створюють стійкі до стирання зображення. Сублімаційний друк дозволяє отримувати ткані вироби з наскрізним двостороннім зображенням, це актуально, наприклад, при виробництві прапорів, що розвіваються на вітрі.

Сублімаційний друк на текстилі використовують тільки для тканин, до складу яких входить не менше 60% синтетики – поліестеру. Як основу використовують світлі тканини. Сублімаційний друк на тканині у рекламно-виробничій компанії Big Fish дозволяє виготовляти барвисті, насичені і зносостійкі речі. Метод широко використовують для створення корпоративної продукції, зокрема, синтетичних футболок для промоакцій, сумок, рюкзаків, рушників, прапорів та  POS-матеріалів.

Переваги одягу оздобленого за допомогою сублімації:

  • при перенесенні зображення на тканину зберігається його детальність;
  • відмінне передання кольору, що дозволяє наносити яскраві малюнки;
  • стійкість фарб до вигорання на сонці і численного прання.

Крім того, технологія вважається однією з найбільш екологічних. Всі ці критерії мають не останнє значення при виборі методу для друку як в особистих, так і в корпоративних цілях.

Сублімація на чашках (друк сублімаційний) – один з ключових методів нанесення зображення на підготовлену керамічну, металеву або скляну поверхню. Друк на чашках методом сублімації у рекламно-виробничій компанії Big Fish є не надто дорогим, дуже зручним і якісним. Найчастіше сублімаційний друк на чашках замовляють, якщо хочуть зробити оригінальний подарунок колегам, наприклад, іменні горнятка з індивідуальним дизайном. Адже за допомогою сублімації на чашку можна перенести будь-яке зображення –фотографію, малюнок, логотип, знаменитий афоризм чи  жартівливий напис.

Сублімаційний друк у рекламно-виробничій компанії Big Fish застосовують для виготовлення сувенірної та рекламної продукції, а також для створення індивідуальних текстильних виробів.