Друк на холсті, картини на холсті

Друк на холсті. Друк на полотні. Замовити картину на холсті

Холст – це матеріал, який зазвичай використовують художники, дизайнери та митці для створення своїх картин. Це натуральна, синтетична або комбінована цупка тканина, яка чудово передає кольори, що дозволяє друкувати на ній деталізовані зображення з найдрібнішими деталями і широким спектром кольорів. На холсті можна надрукувати будь – яке зображення – фотографію, портрет, репродукцію картини. Друк на холсті часто використовують дизайнери інтер’єрів для втілення своїх творчих ідей, щоб доповнити цікавими і оригінальними картинами свої проєкти.

Загалом, можна виділити два різновиди друку на полотні:

  • широкоформатний – створення картин великих розмірів;
  • інтер’єрний – для виробів меншого розміру.

Для нанесення зображення на холст рекламно-виробнича компанія Біг Фіш використовує високоякісні матеріали та сучасні методи друку. Якщо ви вирішили замовити фотокартину на холсті, то можете бути впевнені в її довговічності. На останньому етапі друку полотно покривають захисним лаком, щоб зберегти зображення від впливу вологи та сонячних променів. Після цього полотно натягують на підрамник і закріплюють його. Для досягнення 3D-ефекту зображення можна додатково промальовувати фарбою або спеціальним гелем.

Фотодрук на холсті дозволяє перетворити фотографію або будь-яке інше цифрове зображення у витвір мистецтва.  В компанії Біг Фіш можна замовити просто друк зображення на холсті, друк на холсті у підрамнику або чисте полотно на підрамнику для створення картини на холсті. Картина, надрукована на холсті і вставлена у красиву раму, стане чудовим подарунком або прикрасить ваш власний інтер’єр.

Брендовані картини по номерах на холсті э особливо популярними як корпоративний подарунок для різних сфер діяльності: на святкові тематичні події (день матері, день весни тощо) та різноманітні дитячі івенти. Дизейнери рекламно-виробничої компанії Big Fish розроблять індивідуальний макет картини у вашому корпоративному стилі та відповідно до тематики події! А в брендованому упакуванні вони стануть незабутнім подарунком для колег, партнерів чи клієнтів!