Прапорці автомобільні

Прапорці на автомобіль. Авторпрапор

Автомобільні прапорці з друком – універсальний  сувенір, який можна використовувати як для рекламних цілей, так і для декоративних. У рекламно-виробничій компанії Big Fish можна замовити виготовлення будь-яких прапорців на автомобіль:

  • автомобільні прапорці України та країн світу;
  • автопрапори міжнародних організацій;
  • корпоративні та рекламні автопрапори з логотипом або іншим зображенням.

Замовити автопрапор можна із різних матеріалів, наприклад: атлас, поліестер, габардин або прапорна сітка. Для створення автомобільних прапорів для зовнішнього застосування рекомендуємо обирати прапорну сітку, оскільки вона має максимальну стійкість до впливу зовнішніх природних факторів і не буде швидко зношуватись. Якщо ж прапорець розміщується на приладовій панелі, лобовому склі або будь-якій іншій внутрішній поверхні автомобіля, він може бути вироблений з вищеперерахованих матеріалів.

Як правило, на автомобілях розміщують тематичні автомобільні прапори – це спосіб продемонструвати свої футбольні пристрасті або показати причетність власника машини до певного громадського руху, наприклад: прапорці з символікою футбольних клубів та інших спортивних команд, з логотипами автосалонів і автовиробників, прапори партійної чи громадської організації. Ви можете замовити прапорці для позначення таксі як альтернативи більш дорогим «шашечкам». Стабільний попит має автопрапор України.

Оптимальний розмір автомобільного прапора – 27х41 см. Прапорці такого розміру відмінно підходять для кріплення на бокове скло за допомогою спеціального автомобільного флагштока. Автомобільний флагшток, який кріпиться на скло дверцят автомобіля, виготовляють тільки з пластика. Флагшток легко встановлюється на будь-яке з бвчних стекол легкового автомобіля. Конструкція флагштока зроблена таким чином, що при піднятті скла щільно прилягає до його верхнього краю і не порушує герметичність салону, не заважає відчиняти і зачиняти двері.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish оперативно і якісно виготовить будь-який брендований автомобільний прапорець за вашими побажаннями. У виробництві використовуємо надійний сублімаційний метод друку, який у поєднанні з прапорною  сіткою гарантує насиченість кольору і його стійкість до вигорання на сонці і впливу вітру.