Друк на крафтових пакетах

Пакети з логотипом замовити. Крафтові пакети виробництво. еко пакети замовити Львів.

Паперові пакети завжди були і будуть дуже популярними видами упаковки. Найбільш екологічними і міцними є крафтові пакети. Їхні переваги оцінили в рекламній сфері, адже це практичний інструмент для просування бренду. Зображення на пакеті є довговічним, забезпечує тривалий ефект комунікації і впізнаваність компанії. Брендовані крафтові пакети привертають увагу оточення, розповідають про  продукцію, сервіс, візуалізують напрямок вашого бізнесу в очах клієнтів. Такі пакети швидко увійшли в повсякденне життя кожного, а тому використовуються практично щодня. Відповідно, застосувати їх можна в будь-якій сфері діяльності: промисловості, торгівлі, бізнесі та побуті.

Паперові пакети з лого підвищують впізнаваність вашої компанії. Також вони підходять для упаковки сувенірної продукції, подарунків, при оформленні рекламних і виставкових стендів. І без сумніву, крафтові пакети є відмінною заміною поліетиленовим. Пакети з цього матеріалу люблять за надійність, зручність, універсальність і екологічність.

Популярність крафтових пакетів з логотипами визначена їхніми перевагами:

  • велике поле для нанесення реклами;
  • показний зовнішній вигляд;
  • міцність –пакети виготовлені з паперу щільністю 70-120 г/м²;
  • різноманітність форм і розмірів – вони можуть бути маленькі, середні, великі, квадратні, подовжені;
  • універсальність в застосуванні – пакетами користуються і в супермаркетах та торгових центрах, і в ексклюзивних магазинах, вони можуть використовуватися для упаковки готової їжі на виніс тощо;
  • крафтові пакети – це універсальна подарункова та сувенірна упаковка.

Крафтові пакети бувають:

  • з крученими, плоскими ручками або без ручок;
  • стандартних та індивідуальних розмірів;
  • різних кольорів: бурі, білі та кольорові.

Для рекламної продукції важливо не тільки зміст малюнка, тексту, але і якість їхнього виконання, тому сучасне друкарське обладнання й досвідчені друкарі – це вкрай важливо. Пакети виготовляються з якісного целюлозного матеріалу – крафту. Нанесення логотипа на крафтові пакети виконують за допомогою повноколірного друку або шовкодруку. Вартість таких крафтових пакетів залежить від тиражу, розміру виробу, виду нанесення і наявності ручок. Наші фахівці з стандартного пакета зроблять чудовий рекламний носій. Така реклама розрахована на багаторазове застосування і охоплює велику аудиторію. Правильно розташована реклама на пакетах буде видима на великій відстані.

Замовляючи паперові пакети у рекламно-виробничій компанії Біг Фіш, ви отримуєте високий сервіс та якісну продукцію. Виготовлені нами крафтові пакети є одними з найкращих рекламних носіїв. Вони дозволять заявити про себе на ринку, сприяють запам’ятовуванню фірмового стилю і формують позитивний імідж вашої компанії.