ДРУК НА ПЛЕДАХ

Брендовані пледи. Пледи з нанесенням логотипу Львів

Плед – вид текстилю, який завжди створює затишну атмосферу та працює як маркетинговий інструмент усюди: у кав’ярні, на пікніку, в транспорті, офісі чи у новому житлі. Це аксесуар, що дарує приємні тактильні відчуття та асоціює ваш бренд з теплими та позитивними емоціями.

У нашому шоурумі представлено пледи європейської якості для різноманітних цілей використання:

Обираючи вид пледу, необхідно враховувати особливості вашого бренду та аудиторії. Брендований плед-подушка – відмінний маркетинговий інструмент для транспортної галузі, адже це компактний та зручний аксесуар під час тривалих поїздок. Брендовані пледи-килимки для пікніка, що складаються в компактну сумку з ручкою –незамінний атрибут походів на природу. Він нагадуватиме про ваш бренд на масштабних івентах, фестивалях та відпочинках у паркових зонах. Плед-накидка з логотипом є доречним у різних ситуаціях, його можна використовувати у будь-якій галузі: як брендовану накидку у ресторанно-готельному бізнесі, у будівельній сфері, як хороший корпоративний подарунок для перших мешканців, так і в логістичній сфері для пасажира, що задрімав.

Кожен із перелічених  видів пледів слугуватиме хорошим корпоративним подарунком. Цей брендований аксесуар з якісних тканин щоразу буде приємним нагадуванням про турботу вашого бренду під час його використання. На власному виробництві ми завжди готові створити унікальний брендований виріб згідно з вашими параметрами, у корпоративних кольорах, використовуючи лише надійні вихідні матеріали, які мають чудові теплозберігаючі властивості:

  • мікрофібра;
  • фліс;
  • водонепроникний поліетилен;
  • різноманітні нитки для в’язаних та тканинних пледів.

Текстильні пледи з мікрофібри характеризуються м’якою структурою та відносно невисокою щільністю. Це дуже приємна на дотик, синтетична тканина, що складається з тонких волокон поліефіру та добре зберігає тепло. Представлена у різних кольорах та текстурах.

Флісові пледи популярні через м’якість, легкість та компактність, що забезпечує  користувачу максимальний рівень комфорту. Мають найбільший спектр у виборі кольору, щільності, не потребують складного догляду.

Пледи з водонепроникним поліетиленом використовують у поєднанні з флісовою текстурою для виготовленні пледів для пікніків. Поліетилен забезпечує зносостійкість виробу, добре тримає форму і легкий у догляді.

В’язані та ткані пледи представлені у нашому шоурумі як у принтованих варіантах, так і в однотонних. Для них використовують нитки преміум-класу, які витримують багаторазове прання у машинці. На спеціальному обладнанні формують ворсисту поверхню матеріалу, завдяки чому плед виглядає дуже гарно і зберігає тепло протягом тривалого часу.

Для нанесення дизайну на пледи ми пропонуємо такі методи брендування:

  • комп’ютерну вишивку;
  • шовкодрук ( нанесення фарбами);
  • термодрук (метод аплікації, флексодрук, флокдрук);
  • прямий цифровий друк (DTG).