Roll-up стенди

Ролап замовити друк. Рол-ап конструкція. Друк банера для рол-апу. Рекламний стенд roll-up

Сьогодні якісної реклами потребує будь-який бізнес: магазини, виробництва, торгові марки чи представники сфери послуг. Для просування товарів, послуг і досягнення своїх цілей використовують різні шляхи комунікації. Популярними є мобільні рекламні стенди. Один із їхніх різновидів – рекламний стенд roll-up (рол-ап).

Стенд roll-up – один з найбільш популярних видів мобільних стендів. Ці рекламні стенди дуже практичні при зберіганні і транспортуванні, тому що полотно компактно скручується в касету всередині корпусу стенда та уся конструкція зберігається у сумці-чохлі, тому вам не потрібно турбуватися про його додатковий захист. Рол-ап стенди вирізняються універсальністю, доступною ціною, хорошою візуалізацією інформації. Компанія Bigfish пропонує вам стійкий, надійний в експлуатації, багаторазовий засіб, що дозволяє представляти компанію на виставках, презентаціях, інших важливих для просування бізнесу заходах.

Переваги мобільних стендів roll-up:

  • надійність конструкції;
  • мобільність;
  • легкість в установці;
  • зручність у транспортуванні та зберіганні;
  • показний зовнішній вигляд;
  • тривалий термін служби.

 Рекламні стенди рол-ап складаються з 2 елементів:

–   каркас – легка касета з алюмінію або пластику зі складною щоглою та двома опорами прямокутної або краплеподібної форми;

–   банерне полотно – носій рекламної інформації (логотип, слоган, адреса та перелік послуг, назва компанії, фото продукції).

Стандартна висота стендів roll-up  – 2 метри, варіації бувають лише за шириною конструкції. Найпоширеніші їхні розміри – 80х200, 120х200, 150х200. Двосторонній рол-ап можна встановити у центрі приміщення для підвищення охоплення аудиторії. Зображення наносимо методом повнокольорового друку на банерну тканину. Друк може бути одно-або двосторонній.  Ви можете самостійно замінювати банер (його зображення) , і рол-ап буде виконуватиме нові комунікаційні функції.

Замовляйте рекламний рол-ап з повнокольоровим друком, і ви отримаєте багатофункціональний промоінструмент, який стане незамінним помічником на будь-яких заходах.