Клік-рамки та рамки для постерів

Клік-рамки – це комфортний та надійний спосіб розміщення інформації у вигляді плакатів, адже  вони зручні в експлуатації та не вимагають багато уваги в обслуговуванні .Ці алюмінієві рамки ідеальні для розміщення в будь-якій установі: чи це магазин, чи банк.

У комплектацію клік-рамки входить як профіль, зарізаний під кутом 45 градусів, так і непрозорий пластик для задньої стінки. З лицьового боку використовують прозорий пластик товщиною  від 0,4 до 1,0 мм. Це, звичайно, не дає герметичності, зате в цілому захищає від більшості неприємних погодних умов.

Є ще варіант клік-рамки, який додатково комплектується заокругленими хромованими елементами. Вони надають певної строгості й солідності цьому виробу.

Існує кілька варіантів профілю. Вони розрізняються по ширині лицьової частини, найпоширеніші – це 21 мм, 25 мм та 32 мм шириною, але є й ширші. Розміри можна зробити будь-які, існують стандартні рамки А4, А3, А2, А1 та А0. Якщо вам потрібен нестандартний розмір,   виготовимо  вироби за абсолютно індивідуальним розміром.

Існує кілька варіантів кріплення клік рамки на стіну:

  • на саморізи
  • на двосторонній скотч
  • на петельках

Ще один вид клік-рамок – рамка для підвісу постерів. Вона складається лише з двох алюмінієвих профілів – верхнього та нижнього, які працюють за технологією клік-системи. У них засувається постер, який потім можна легко підвісити і випрямити під вантажем нижнього профілю. Також плакат можна звернути як сувій і перенести на інше місце розташування. Кріпиться за рахунок петель на верхньому профілі: його можна підвісити під стелю або закріпити на стіні. Для виготовлення плаката під цю рамку використовують папір та банерне полотно.

Ми пропонуємо вам замовити рамки для підвісу плакатів А0, А1 та А2 формату або профілі необхідних габаритів. Клік-рамки виготовляємо на замовлення у Львові та з відправкою по всій Україні.