Штендери та ростові фігури

Замовити виготовлення штендера. Штендер з рекламою Львів

Штендер – це переносний рекламний щит, який встановлюють у місцях найбільшого потоку потенційних відвідувачів, щоб привернути увагу клієнтів чи для навігації. Перевагами такого виду реклами є мобільність, компактність та легкість у транспортуванні. Яскраве стильне  зображення, інформація про акції або про ціни та особливі послуги, перелік запропонованих товарів – це те, що можна розмістити на рекламному штендері для будь-якої сфери послуг. У рекламно-виробничій компанії Big Fish можна замовити штендери різних видів:

  •  Т-подібний штендер;
  • А-подібний штендер;
  • Ростова фігура (хардпостер).

Т-подібний штендер – це стандартний штендер, основою якого є металевий каркас із профільної (квадратної) труби. Як рекламну площу можна застосувати ПВХ, алюмінієвий композит, полікарбонат, цинк і навіть вініловий банер. Стандартні розміри рекламного поля – 600х900 мм, але можна замовити і маленькі штендери розмірами 500х800 мм, а також великі – 700х1100 мм. Але штендери ще більшого розміру потребують додаткового кріплення для більшої стійкості.

А-подібний штендер  «книжка» – це більш красива та стійка конструкція, виконана з алюмінієвого композиту або полікарбонату. Такі штендери можуть бути односторонніми, двосторонніми, плоскими або розкладними. На їхній рекламній площині розміщують необхідну інформацію.

Ростова фігура (хардпостер) – це досить креативний вид реклами, який дозволяє ефективно привертати увагу перехожих. Це може бути фігура кухаря – для ресторану, спортивний силует – для фітнес-клубу, модель, одягнена у певний костюм – для магазину одягу. Такий індивідуальний хардпостер може бути виготовлений у формі товару чи якогось предмета. Наприклад, чашка кави – для кафе, телефон – для салону зв’язку. Також зображення можна доповнити ще й стрілками чи іншими навігаційними елементами. Матеріал для виготовлення ростової фігури теж підбирається індивідуально залежно від побажань замовника, передбачуваної вартості та способів застосування цієї конструкції.

На сьогодні штендер є одним з найпопулярніших видів зовнішньої реклами, практично кожен торговий заклад має в арсеналі один або навіть кілька різних штендерів. Існує безліч їхніх різновидів. Ви можете замовити штендер-скріпку (спеціальна конструкція для місць із сильним вітром) або купити штендер з клік-системою, яка дозволяє швидко змінювати рекламну площину. Є штендери на пружинах, музичні штендери, навіть виносна реклама зі смачним запахом. На стенд можна встановити підсвічування, поворотні кластери для відображення цифр, кишеньки для проведення акцій. Можна також нанести спеціальну плівку, яка дозволить писати меню або анонси акцій просто на штендері, або встановити візитницю. Дизайн штендера – це теж дуже важливий момент, адже тільки добре продумане оформлення реклами принесе вам додаткові продажі.  Рекламний зміст (текстовий контент) друкують сольвентним або UF чорнилом на вініловій плівці. Іноді застосовується аплікація кольорових плівок.