Сети

Сети паперові,  друковані використовують у ресторанах, барах та кафе для сервірування столу та подання меню. Також на них заклади розміщують цікаву інформацію про страви чи про себе. Сет з меню є хорошим інформаційним носієм, який доповнює атмосферу та загальну концепцію ресторану чи кафе. Вони завжди розташовані перед очима у споживачів та спонукають їх до певних дій.  В очікуванні замовлення клієнт може почитати інформацію або роздивитися зображення на цікавому надрукованому сеті. Сети також називають плейсметами. Вони виконують ще й  захисну функцію:  вберігають стіл від бруду і подряпин.

Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш пропонує друк сетів з різноманітною тематикою:

  • Меню повноцінне або список сезонних, святкових страв чи шедеврів від шефа;
  • Рекламу чи новинки страв, щоб зацікавити відвідувачів;
  • Цікавинки чи жарти про їжу ресторації;
  • Сети-розмальовки або комікси – вони розважать дітей, відволікають їх на цікаві ігри.

Наша друкарня виготовляє сети з паперу та сети з пластику.

Паперові сети – одноразові, тому друкуються великими тиражами від 1000 шт. Для цього друкарня Біг Фіш використовує офсетний вид друку. Такий метод друку дає змогу замовляти сети за мінімальною ціною у Львові. Також ми друкуємо швидко і якісно малі тиражі від 50 шт.

Сети на стіл можуть бути різного формату. Зазвичай використовують формат А3. Наші дизайнери запропонують вам дизайн індивідуального розміру для ваших потреб.

Потужності сучасної друкарської техніки Біг Фіш дозволяють здійснювати друк двома методами:

  • Цифровий друк сетів – для невеликої кількості (від 50 до 500 шт.);
  • Офсетний друк сетів – збірні великі тиражі (від 1000–5000 шт.).

Друкарня Біг Фіш пропонує замовити сети меню високої якості, а менеджери компанії підберуть найкращі матеріали за вашими потребами. Менеджер супроводжує ваше замовлення впродовж всього виробничого процесу: від отримання заявки та консультацій, створення макету дизайнером, затвердження тестового друку до отримання готової продукції. Замовляйте друк сетів у Львові в рекламно-виробничій компанії Біг Фіш.