ПАРАСОЛІ СКЛАДНІ

Корпоративні подарунки оптом. Парасолі з брендуванням. Друк на парасолях Львів.

Складні парасолі з логотипом – дуже зручне та практичне рішення при виборі корпоративної сувенірної продукції. Їхній компактний розмір є найоптимальнішим для щоденного використання. А широкий асортимент моделей та кольорів дозволяє легко підібрати цей подарунок для кожного стилю та бюджету. Крім того, конструктив такої моделі робить її зручним елементом у наборі корпоративних подарунків та дозволяє виготовити стильне та якісне пакування. Парасолі  – це чудовий подарунок для проведення промоакцій, який  завжди буде поруч з вашим споживачем.

Парасолі з логотипом – це завжди про затишок та турботу. Це водночас і елемент клієнт-сервісу, і чудовий корпоративний подарунок. В будь-якому разі користувач точно буде задоволеним.  Крім цього, це завжди відмінна площа для розміщення вашої реклами, яка часто є перед очима. Стильний дизайн та яскраві кольори такого чудового аксесуару вдало доповнять образ. Парасолі з друком  – неодмінний атрибут усіх готелів, ресторанів, зон відпочинку та інших клієнт-сервісних компаній.

Друк на парасолях  – це не лише про логотип. Ми завжди намагаємось створити цікавий концепт дизайну, який відповідатиме не лише корпоративному стилю, а й певній події чи особисто людині. Корпоративні парасолі брендуємо як на самій тканині (із зовнішнього чи внутрішнього блоку), так і виконуємо гравіювання на ручці.

Зазвичай використовуємо такі методи друку на парасолі:

  • Шовкодрук
  • Сублімація
  • Флексодрук
  • Тамподрук
  • Гравіювання