Про нас

Понад  16 років працюємо на ринку України, реалізуємо  більше 200 проектів щомісячно. Спеціалізуємось на виготовлені та брендуванні сувенірної продукції, поліграфії та POS матеріалах. Здійснюємо прямі поставки сувенірів з Китаю та Європи, а також співпрацюємо з усіма великими складами в Україні, щоб забезпечити вам максимально швидкі терміни поставки за оптимальною ціною.

Розробляємо ідею та дизайн сувенірної продукції відповідно до поставлених вами завдань, маємо власне креативне виробництво. Вкладаємось у бюджет, не поступаючись якості. Безперервно  створюємо новинки та впроваджуємо їх швидке виготовлення.

Наша основна цінність це наші клієнти, які зазвичай близькі нам по духу,  життєвій філософії та просто люблять свою роботу так само як ми свою. Стараємось розуміти потреби команд,  реагувати швидко, виготовляти якісно,  генерувати спільні ідеї  та разом радіти результату.

Що ми створюємо?

Чому Big Fish :

  • 16 років на досвіду.
  •  Сильний менеджмент проектів.
  • Розумна вартість.
  • Працюємо з великими тиражами та складними завданнями.
  • Власний шоурум.
  • Сучасне виробництво.
  • Комплексне бачення потреб.

 

16 років досвіду: нас уже  не дивують  жодні обставини, знаємо як реагувати на форст мажори, бо 16 років виконуємо більше 200 замовлень щомісячно.  Більшість наших клієнтів, це надійні партнери які з нами зробили сотні проектів.

Сильний менеджмент проектів: добре розуміємо специфіку організації  процесів у великих компаніях,  швидко адаптуємо алгоритми роботи під різні документальні та процедурні особливості компаній клієнтів. Надаємо досвідченого персонального менеджера, а також організовуємо мобільні робочі групи під кожен проект.

Розумна вартість:  працюємо з різними ціновими сегментами  відповідно до   потреб проектів. Забезпечуємо оптимальну ціну і для бюджетних і для преміальних серій. Маємо прямі поставки з Китаю, з Європи та з більшості складів України.

Працюємо з великими тиражами та складними завданнями: виконуємо замовлення від 10 до 1 млн штук. Дуже любимо складні завдання, вони дають нам натхнення та силу для розвитку.

Власний шоурум: можете оглянути більше двох тисяч зразків в одному місці, або замовити комплект для огляду до вашого офісу.

Сучасне виробництво: обираємо найоптимальніший види друку чи виготовлення продукції для того, щоб ціна та якість були в найкращому  балансі.

Комплексне бачення потреб: розробляємо ідею, серію, стилістику  вашої комплекту продукції.  Упаковуємо, доставляємо, посміхаємось.

Комплектування та упаковка:  ми дуже гнучкі у напрямках  логістика, комплектування та упаковка. Можемо відвантажити 1000 кружок на 1 склад, можемо упакувати  1000 кружок у спеціально розроблені та надруковані індивідуальні брендовані  коробки,  та доставити кожному споживачеві в руки по всій Україні.

Big Fish –   підсилюємо бренди та їхні емоції!