Поліетиленові пакети "Банан", "Майка"

Пакет поліетиленовий з друком. Пакет майка з брендуванням.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish спеціалізується на виробництві продукції з рекламною та корпоративною символікою, серед неї – виготовлення поліетиленових пакетівз логотипом. Брендовані поліетиленові пакети є лідерами серед продукції, якою користуються щодня. Розміщуючи рекламу своєї компанії на пакеті з якісного і міцного матеріалу, ви створюєте відмінний маркетинговий продукт, а також зручний і корисний предмет щоденного використання для вашого клієнта. Рекламні пакети застосовують в дуже багатьох галузях – як упакування для корпоративних подарунків і сувенірів, рекламної промопродукції, буклетів і документів. Поліетиленові пакети з логотипом вирізняються міцністю, вони не рвуться і не розтягуються навіть при перенесенні досить важких вантажів, тому їх можна повторно використовувати після покупки. А нанесення на пакети логотипа чи іншої інформації зробить їх дієвим носієм реклами вашого бренду, який постійно залучатиме нових потенційних клієнтів.

Поліетиленові пакети, які широко використовуються як рекламний носій, можуть бути декількох стандартних типів, а саме:

Пакет «Майка» – це поліетиленовий пакет прямокутної форми, який часто використовують для пакування в супер- і гіпермаркетах, магазинах і на ринках. У нього зазвичай кладуть продукти харчування, одяг, товари для побуту. Пакет-майка виконаний з двома суцільними ручками для утримання великої ваги, а за рахунок складок, що розправляються з боків, пакет збільшує свою місткість. Ці пакети користуються попитом через те, що вони витримують велику вагу, відрізняються довговічністю і коштують дешево. При виготовленні цього виду продукції використовують первинний поліетилен низького тиску.

Пакет «Банан» – це прямокутний поліетиленовий пакет з вирізаним отвором, що утворює ручки. У середніх та великих розмірах ручки посилюються додатково для утримання більшої ваги всередині. При виготовленні таких пакетів найчастіше використовується поліетилен високого тиску, в результаті пакет виходить м’який, акуратний на вигляд і такий, що не шелестить. Пакет-банан користується популярністю серед учасників та організаторів виставок, семінарів, тренінгів, та інших заходів, ідеально підходить для упакування подарунків та роздаткових матеріалів. Йогог також використовують для дорогих негабаритних виробів, техніки, аксесуарів, косметики, предметів гардеробу та багатьох інших товарів.

Якщо пакет-майка – це більш повсякденний і бюджетний варіант, то пакет-банан є більш престижним варіантом. Ці поліетиленові пакети мають низку переваг – вологостійкі та непромокні, еластичні, міцні та довговічні.

При виробництві брендованих пакетів ми використовуємо два методи нанесення логотипа: флексодрук або шовкодрук. Можливе використання від 1-го до 5-ти кольорів в одному зображенні. У компанії Big Fish ви зможете обрати пакети різного розміру, щільності й кольору, зокрема й прозорий варіант. Ціна виробництва поліетиленових пакетів з логотипом залежить від таких характеристик, як: тираж, тип пакетів (пакет-банан, пакет-майка), кількість кольорів друку, колір пакета, односторонній друк чи двосторонній, щільність пакета та його розміри. Працюємо з великими замовленнями та відвантажуємо  фірмові пакети за гуртовими цінами.

Cтильний брендований пакет – це візитівка вашої комунікації з клієнтом: замовляючи друк логотипа на пакетах, ви легко можете донести до своїх постійних чи потенційних клієнтів потрібну візуальну та текстову інформацію.