КОВРИКИ ДЛЯ МИШКИ

БРЕНДОВАНІ КИЛИМКИ ДЛЯ МИШКИ ВІД BIG FISH

Брендовані комп’ютерні килимки – оригінальний та практичний корпоративний подарунок сьогодення.  Він покращує швидкість і точність виконання завдань, а оскільки завжди розміщений перед очима, то слугує чудовою рекламною площею та варіантом корпоративного сувеніра з розміщенням логотипа чи індивідуального макету. У рекламно-виробничій компанії Big Fish представлені комп’ютерні килимки з друком:

  • тканинні;
  • гелеві.

Комп’ютерні килимки компанії Big Fish виготовлені зі спеціального матеріалу, який гарантує зручне ковзання і точне позиціонування курсору.

Тканинні (прогумовані) килимки з друком  – забезпечують плавний хід комп’ютерної мишки.  Матеріал гнучкий, легкий і чудово підходить для будь-яких сфер: як подарунок у welcome-box новачкам, як елемент подарункового боксу для офісних працівників

Гелеві брендовані  комп’ютерні килимки – приємні на дотик і комфортні. Найкращий варіант для офісних працівників, які проводять більшу частину робочого часу за комп’ютером: банківські установи, логістичні компанії, кол-центри та ін. Завдяки силіконовій подушці зменшується напруга на кисть.

У нашому шоурумі ви можете оглянути брендовані килимки з друком, а також обрати довільну форму : круглі або прямокутні.

Друк на комп’ютерник килимках на виробництві компанії Big Fish здійснюється методом повноколірного сублімаційного друку. Даний метод дозволяє наносити дизайн будь-якої складності: логотипу компанії, рекламної інформації чи індивідуального дизайну. Також ми використовуємо фарби для друку преміум якості, які забезпечують яскравість друку та є стійкими до стирання.

Брендований килимок для мишки може стати чудовим корпоративним подарунком для ваших працівників, партнерів чи клієнтів компанії. Для того, щоб замовити комп’ютерні килимки оптом чи в роздріб зв’яжіться з менеджером компанії Big Fish.