Друк на плівці та оформлення вітрин

Друк на плівці та оформлення вітрин

Пріоритетним напрямком рекламно-виробничої компанії Біг Фіш у сфері надання послуг є брендування роздрібних торгових точок, виготовлення POS-матеріалів та стендів для візуального оформлення місця продажу, виставок і конференцій. Брендування вітрин служить ефективним рекламним рішенням для всіх комерційних магазинів, торгових центрів, кафе, ресторанів, банків, офісів компаній. Оформлення вітрин – недорогий спосіб розміщення зовнішньої реклами безпосередньо в точці продажу. Обклеєні плівкою вікна надають споживачам додаткову інформацію про акції, ціни, продукцію та перелік послуг. Така реклама здатна значно збільшити продажі. Дуже важливо при оформленні враховувати той факт, що саме пропонує магазин своїм потенційним покупцям. Рекламне зображення можна часто змінювати залежно від сезону чи актуальних акцій.

Брендування магазинів та оформлення окремих вітрин торгових точок передбачає обклеювання спеціальною плівкою високої якості, на яку наносять зображення продукції чи бренд-елементи. Варто продумати використання усієї можливої площі для реклами та поєднати різні елементи. Зокрема вікна та вітрини – чудове місце для стікерів з графічною та текстовою інформацією, а площа всередині магазину – для  використання POS-матеріалів.

Найбільш поширені варіанти оформлення вітрин:

  •       Зовнішнє оформлення вітрини – поклейка плівки на скло вітрини ззовні. Поклейка повністю або частково видимої частини скла із використанням різних варіантів друку та матеріалів: самоклейкої плівки з кольоровим друком, плотерної порізки кольорових плівок, зображення, надрукованого на спеціальній сітці-плівці –ONE WAY VISION.
  •       Внутрішнє оформлення вітрин – оформлення за допомогою яскравих POS-матеріалів, плакатів, банерів чи фігурних об’ємних декорацій.
  •       Світлове оформлення вітрин – використання елементів з підсвіткою.
  •       Дизайнерське оформлення вітрин – оформлення декоратором, розробка концепції, ідеї, використання різноманітних додаткових декораційних  матеріалів. Найчастіше використовують у передсвятковий час або у періоди знижок.

 

Виготовлення та монтаж рекламних матеріалів для магазину – момент, коли всі уявлення клієнта, ескізи й проєкти втілюються в життя, реклама торгової точки набуває завершеного вигляду. Команда Біг Фіш постійно слідкує за останніми тенденціями в галузі зовнішньої реклами для реалізації сучасних та ефективних рішень з брендування вітрини магазинів, щоб підвищити впізнаваність бренду. Ми знаємо, наскільки важливо адаптувати інтер’єр до характеру магазину та очікувань потенційного споживача, тому група дизайнерів розробляє 3D-модель макета.

Виробничий підрозділ компанії Біг Фіш оснащений сучасним обладнанням. Ми забезпечуємо оптимальну вартість рекламної продукції та послуг при високій якості завдяки поєднанню досвіду професійних фахівців-монтажників та власної виробничої бази. Спеціалісти з постачання відповідають за матеріали, які ми використовуємо під час оформлення вітрин магазину, тому ви можете бути впевнені у тривалому терміні експлуатації! Виконуємо комплексні роботи з рекламного оздоблення торгових точок у 8-ми областях заходу України завдяки спрацьованій команді монтажників.