ПОРЦЕЛЯНОВІ НАБОРИ

Порцелянові набори

Порцеляна або фарфор – це один з різновидів кераміки, що має дуже високу якість матеріалу та глазурі. Порцеляна славиться своєю білизною, делікатністю і блиском через особливості технології виробництва. Відповідно, посуд з порцеляни дорожчий і вишуканіший, ані ж з кераміки.

Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш брендує посуд як з кераміки, так і з порцеляни. Порцеляновий або фарфоровий набір посуду з брендуванням стане чудовою прикрасою для офісу чи подарунком колегам та партнерам. Порцелянові набори з логотипом часто використовують великі компанії як рекламну площу та елемент корпоративної символіки, що, звісно, підвищує лояльність до бренду з боку співробітників та клієнтів.

Виробничий склад друкарів компанії Біг Фіш друкує на порцеляновому посуді логотип чи зображення до чотирьох кольорів. Використовують такий метод брендування, як деколь, який дає можливість нанести стійке та якісне зображення на порцеляні. Брендовані порцелянові кружки, порцелянові тарілки, брендовані порцелянові чайники для чаю чи кави – все це ви зможете замовити в компанії Біг Фіш та насолоджуватися якісним друком та гарним посудом.

Друк на посуді є одним з провідних напрямків діяльності рекламно-виробничої компанії Біг Фіш. Наші менеджери підберуть найкращі варіанти посуду: як порцелянового, так і керамічного, а команда друкарів реалізує ваші ідеї. Нам довіряють брендування посуду вже більш ніж 15 років, а ми якісно та швидко реалізовуємо замовлення від 20 до 10 000 одиниць.