СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ ВІД BIG FISH

Сувенірна продукція — один з найкращих способів передати характер та емоції вашого бренду. Просто гарним сувеніром сьогодні навряд чи когось здивуєш. Впізнаваність — наше все. Дизайн продукції має перегукуватись з корпоративною стилістикою фірми та підкреслювати її.

Для нас кожен сувенірний виріб — це унікальна частинка формування бренду, яка показує історію його стосунків з клієнтами, а також ріст та динаміку фірми.  Досліджуючи ваш сегмент ринку, ми надаємо унікальні та оптимальні рішення з характером. Ми так само радіємо новим продуктам, тому презентуємо вам у каталогах Big Fish рекламно-сувенірну продукцію, яка залишається актуальною не один сезон.

Не дивно, що якість сувенірної продукції – це те, з чим споживач напряму асоціює ваші товари чи послуги. Високий рівень та відповідні властивості усіх матеріалів є основним пріоритетом нашої роботи.

ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СУВЕНІРІВ

Окрім самого виробу, для нас не менш важливою є якість нанесення. На виробництві використовуємо найсучасніші технології, а нанесений принт залишається стійким впродовж тривалого терміну використання.

Кожного разу ми підбираємо оптимальний  варіант друку згідно з критеріями обраного сувеніру:

  • Тамподрук
  • Тиснення
  • Шовкодрук
  • Сублімація
  • Гравіювання
  • УФ-друк
  • Флексодрук
  • DTF (Direct To Film)

Дизайн та новизна продукції наших каталогів — завдання, над якими працюємо щодня. Ми щоразу розробляємо та вдосконалюємо позиції нашого асортименту каталогів, шиємо нові моделі еко-сумок, худі, футболок чи брендованих кепок, а ще постійно створюємо сучасні промоформи та корпоративний одяг.

Щодня наша команда відстежує тренди, щоб презентувати найновіші варіанти брендованих термочашок, ланч-боксів чи канцелярії. Завжди зручні та неординарні моделі: чи то чашок з логотипом, чи просто брендованих ручок. Якщо вам потрібна  унікальна сувенірна продукція для корпоративних подарунків чи на свято – рекламно-виробнича компанія Big Fish розробить все з нуля, часто з зовсім незвичних для ринку матеріалів.

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ: ДИЗАЙН, СТВОРЕННЯ, ПАКУВАННЯ

Як здивувати свою аудиторію крутим мерчем? Який продукт хочеться постійно носити з собою? Які подарунки найкраще підійдуть для промо-акції? Що подарувати партнерам на Новий Рік чи інше свято? З такими питаннями до нас часто звертаються клієнти. І ми щоразу шукаємо інсайти! Кожну ідею ми перетворюємо в дієвий маркетинговий інструмент —навіть якщо це звичайна синя ручка.

Поговорити про особливості вашого бізнесу, його філософію та цілі запрошуємо у наш шоу рум,  усі ці чинники безпосередньо впливають на створення та підбір сувенірної продукції. Саме тут ви можете оглянути понад 2000 одиниць продукції, зібраних в одному місці!

Виготовлення брендованих сувенірів — це три 3 важливих етапи: формування ідеї, розробка унікального дизайну та реалізація продукту, який приноситиме користь та задоволення клієнту. Окрема і улюблена для більшості наших працівників частина роботи — пакування та логістика продукції. Кожен, навіть невеликий промо-сувенір у спеціально розробленій брендованій коробці чи іншому унікальному упакуванні, одразу викличе у ваших клієнтів яскраві емоції.

І про доставку: запакуєм і відправимо від 1 шт. до 1 млн позицій по всій Україні та за її межі. Доставляємо на склади великими партіями або окремо кожному споживачеві в руки.

Big Fish –  допомагаємо знайти форму для ваших ідей!