БРЕНДОВАНІ ЛАНЧ БОКСИ

ЛАНЧ БОКСИ

Брендовані ланчбокси Львів. Замовити друк на ланч боксах. 

Ланч бокси – це портативні та компактні аксесуари, якими користуються на роботі та у поїздках. Зручні бокси для обідів чи перекусів є предметами щоденного вжитку. Тож цей предмет вже став неодмінним корпоративним рекламним носієм.

Брендовані ланч бокси є вдалим сувеніром для кожного. Це – чудовий варіант корпоративного подарунка для ваших співробітників чи сувенірної продукції для промоакцій.  Вони не тільки продемонструють вашу турботу про колег чи споживачів, а ще й стануть  ефективним рекламним інструментом. Ланч бокси з брендуванням міцні та надійні, бувають різних форм, кольорів та розмірів. До комплекту часто також додають ложку та виделку. А матеріали, з яких вони виготовлені, дозволяють використовувати сучасні технології для нанесення на них логотипів, інших зображень і написів. В залежності від виду матеріалу використовуємо такі варіанти брендування:

  • УФ друк;
  • тамподрук;
  • лазерне гравіювання;
  • шовкодрук.

Зручна форма і велике поле для нанесення дозволяють стильно забрендувати ланч бокс вашим дизайном.

Для оформлення виробів в корпоративному стилі замовників компанія Big Fish використовує необхідні для цього сучасні технології та якісні матеріали, а також обладнання, що є в арсеналі власної виробничої бази.

 

Завдяки нашому великому асортименту брендовані ланч бокси привабливі для всіх, а їхня ціна відповідає будь-якому бюджету.