ДРУК СТІКЕРІВ

Стікерпак замовити. Дизайн стікерпаку. Друк стікерів корпоративних.

Вже багато років поспіль корпоративні друковані стікери займають свою унікальну позицію у більшості компаній як обов’язковий мерч та популярна друкована поліграфія. Стікерпаки – це набір концептуальних наліпок, об’єднаних однією стилістикою та темою, вони бувають друкованими та електронними.

Друкований стікерпак – це набір невеликих наклейок довільної форми, розміщених на аркушах А6, А5 або А4 формату. Стікерпак формується відповідно до тематики, призначення, кольору, форми та розміру.  Друкарня рекламно-виробничої компанії Big Fish має великі можливості для друку різних варіантів корпоративних стікерів чи стікерпаків.  Наклейки зі стікерпаків наліплюють на ноутбуки, мобільні телефони, холодильники, валізи, робочі столи, ними обклеюють автомобілі, мотоцикли та велосипеди. Набори брендованих стікерів-закладок будуть хорошим подарунком для усіх офісних працівників, а також тих, хто працює із документацією. А корпоративні стікери чи стікерпаки – найпопулярніший вид брендованої поліграфії у різних сферах. Вони є незамінним елементом кожного welcome box, розробляються індивідуально на корпоративи, календарні свята чи річницю компанії, є унікальним маркетинговим інструментом різних промоакцій, а також додаються як окрема сторінка корпоративного записника. Також популярним застосуванням стікерів є сфера декорування чи брендування подарункових упаковок.

Електронні стікери стали популярними в месенджерах, де постійно використовують різноманітні картинки під контекст переписування: влучні фрази, яскраві картинки, наклейки, які відображають життєві ситуації. Тематичні електронні стікери  органічно вплітаються  в культуру електронного листування компанії. Дизайнери рекламно-виробничої компанії Big Fish розроблять унікальні стікери у стилі вашого бренду на необхідну тематику, а також адаптують їх не лише для друку на стікерпаках, а й для переписки у популярних месенджерах.

Друк стікерів та наборів стікерпаків здійснюємо на самоклейкій плівці або самоклейкому папері методами:

  • цифрового друку (тираж до 100 шт.);
  • офсетного друку (від 100 шт.).

Для кращої зносостійкості наліпок рекомендуємо використовувати додатково матову або глянцеву ламінацію на вибір. Додатково до набору стікерпаків у рекламно-виробничій компанії можна замовити  об’ємні смоляні наліпки.